Pārlekt uz galveno saturu
Datu apstrādes atruna

Lai nodrošinātu Rīgas Stradiņa universitātes (turpmāk – RSU) rīkoto Doktorantūras skolas dalībnieku personas datu korektu apstrādi, informējam, ka:

  1. Doktorantūras skolas organizēšanai un administrēšanai tiks apstrādāti jūsu reģistrācijas laikā sniegtie personas dati: vārds, uzvārds, e-pasta adrese, pārstāvētā institūcija, tālruņa numurs. Minēto personas datu apstrādi RSU veiks 12 (divpadsmit) mēnešus.
  2. Tad, kad Doktorantūras skola notiek platformā Zoom, var tikt veikts ieraksts. Ieraksti un fotogrāfijas var tikt izmantoti RSU leģitīmo interešu nodrošināšanai – skolas aktivitāšu atspoguļošanai mārketinga un sakaru aktivitātēs (tostarp materiāla sagatavošanai un ievietošanai sociālajos tīklos), lai nodrošinātu RSU atpazīstamību, kā arī arhivēšanas nolūkā un turpmākā darbā studiju procesā. Personas datu apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6. panta 1. punkta f) apakšpunktu, t. i., RSU leģitīmu interesi atspoguļot organizētos pasākumus vai pasākumus, kuros tā piedalās, plašsaziņas līdzekļos un sociālajos tīklos, tādējādi nodrošinot atpazīstamību.
  3. Iepriekšējā punktā minēto datu glabāšana tiks veikta pastāvīgi. Ievērojot konkrētās datu apstrādes mērķi, daļa iegūto materiālu var būt publiski pieejama RSU sociālajos tīklos un mājaslapā, tādā veidā kļūstot pieejama jebkurai trešajai personai.

 

Ar papildu informāciju par RSU veikto personas datu apstrādi un savām tiesībām varat iepazīties RSU privātuma politikā RSU mājaslapā latviešu valodā vai angļu valodā.

Pārzinis

Rīgas Stradiņa universitāte
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
E-pasts: rsuatrsu[pnkts]lv
Tālr. 67409232

Par RSU veiktās personas datu apstrādes jautājumiem aicinām sazināties ar RSU datu aizsardzības speciālistu, rakstot e-pastu uz personu[pnkts]datiatrsu[pnkts]lv vai izmantojot iepriekš minētos kontaktus.