Pārlekt uz galveno saturu

Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija aicina biedrus pavadīt jautru vakaru ar improvizācijas teātra ART i ŠOK izrādi, gardām uzkodām un aizraujošām sarunām RSU absolventu kompānijā.

Dalība pasākumā tikai RSU Absolventu asociācijas biedriem. Lai kļūtu par biedru, aizpildiet pieteikuma anketu: rsu.lv/pievienojies

Pieteikties pasākumam ( līdz 27. septembra plkst. 23.59)

Plašāka informācija

AA_Inteligences_klubs_new gen_30092020.png

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija