mar
Akadēmiskā balle par godu RSU 70 gadu jubilejai
17:00 - 23:59

Sanāksim visi kopā Rīgas Stradiņa universitātes Akadēmiskajā ballē 2021. gada 27. martā un nosvinēsim mūsu augstskolas 70 gadu jubileju!

Jubilejas svinības bija plānotas 2020. gada rudenī, taču COVID-19 pandēmijas dēļ ir pārceltas uz 2021. gada pavasari.

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: