Pārlekt uz galveno saturu

Kamēr tuvojas pavasara semestris, ir pienākusi nākamā Starptautisko sakaru departamenta (SSD) organizētā ārvalstu studentu Iepazīšanās nedēļa.

Trīs dienu pasākumā jaunie ārvalstu studenti uzzinās vairāk gan par universitāti, gan valsti, kurā izlēmuši studēt. Viņiem sagatavotas prezentācijas par studiju procesu Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), veselības aprūpi, drošību, imigrācijas jautājumiem un studentu dzīvi un organizācijām. Iebraucošie Erasmus+ mobilitātes studenti atsevišķā seminārā pārrunās sev aktuālos jautājumus.

Pasākums rīkots, lai palīdzētu jaunajiem ārvalstu studentiem izprast un vieglāk pielāgoties izglītības sistēmai Latvijā, kā arī sniegtu iespēju mazliet vairāk uzzināt par valsti, kurā viņi ieradušies.

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -

Kontaktinformācija