Pārlekt uz galveno saturu

Ātrā draudzēšanās jeb Speed Friending sniedz iespēju satikt citus latviešu un ārvalstu studentus.

Pasākums notiks angļu valodā.

Būs dažādas aizraujošas spēles un aktivitātes, lai neformālā vidē un ārpus studiju procesa veicinātu RSU ārvalstu un vietējo studentu saliedēšanos un jaunu draudzības saišu veidošanos.

Piesakies un tiekamies pasākumā RSU Studentu mājā, Palasta ielā 3!

pieteikties

ipd-2407_speed-friending-2022_1080x1920.jpg

 

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija