Pārlekt uz galveno saturu

Aicinām tevi, student, 27. septembrī uz Ātro draudzēšanos (Speed Friending), kas ir lieliska iespēja satikties Latvijas un ārvalstu studentiem un iepazīt citam citu neformālā gaisotnē. Tevi RSU Studentu mājā, Palasta ielā 3, gaida dažādas aizraujošas spēles un aktivitātes. Iegūsti jaunus draugus!

Par pasākuma norisi rūpēsies RSU Starptautisko sakaru departaments sadarbībā ar Studējošo pašpārvaldi un Ārvalstu studentu asociāciju.

Pieteikšanās līdz 25. septembrim, aizpildot pieteikšanās veidlapu.

Pasākums notiks angļu valodā.
Plašāka informācija: marika[pnkts]baroneatrsu[pnkts]lvrel=" noopener" target="_blank"

speed friending 2023

Norises vieta

Telpa
RSU Studentu mājā

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija