Semināra pirmajā daļā prof. Maija Dambrova sniegs teorētisko pamatu efektīvu konferenču tēžu un publikāciju anotāciju izveidei, otrajā daļā tiks analizēti dažādi tēžu varianti. Semināra dalībnieki tiek aicināti izskatīšanai grupā prezentēt arī savas tēzes.

Semināra vadītāja

M. Dambrova ir profesore Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas fakultātē un Latvijas Organiskās sintēzes institūta Farmaceitiskās farmakoloģijas laboratorijas vadītāja, kā arī Latvijas Zinātņu akadēmijas īstenā locekle. Viņas publikāciju sarakstā ir vairāk nekā 120 zinātnisko rakstu Web of Science vietnē, kuru citējamība ir vairāk nekā 1700 reižu (SCOPUS, Hirša indekss 23). M. Dambrova ir aizstāvējusi farmācijas biozinātņu doktora grādu Upsalas Universitātē (Zviedrija) un maģistra grādu biznesa administrācijā (RISEBA, Latvija). Profesores pētnieciskās intereses ir jaunu zāļu vielu atklāšanas projekti sadarbībā ar akadēmiskās zinātnes kolēģiem un farmācijas industriju.

Pieteikties

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: