2020. gada 5. novembrī notiks Doktorantūras skolas seminārs par kvalitatīvās pētnieciskās metodēm sociālajās zinātnēs Etnogrāfiskā metode un teoriju radīšana.

Lektore

liene_ozolina.jpgLiene Ozoliņa (attēlā) ir politikas socioloģe ar specializāciju politikas etnogrāfijā un sociālajā teorijā. Viņa pasniedz socioloģiju Londonas Ekonomikas un politikas zinātņu augstskolā. Liene ir ieguvusi doktora grādu socioloģijā Londonas Ekonomikas un politikas zinātņu augstskolā, maģistra grādu Amsterdamas Universitātē un bakalaura grādu Latvijas Kultūras akadēmijā. Lienes pētnieciskās intereses ietver neoliberālismu un labklājības sistēmas reformas, valsts un pilsoņu attiecības postsociālisma sabiedrībās, politiskās subjektivitātes veidošanās teorijas, un ikdienas ētikas teorijas. Viņas pirmā grāmata Pacietības politika tika izdota 2019. gadā Mančestras Universitātes akadēmiskajā apgādā. Balstoties uz etnogrāfisku lauka darbu Latvijā pēc 2009. gada ekonomiskās krīzes, grāmatā Liene analizē postpadomju neoliberālismu kā valsts varas formu un kā ētisku režīmu. Lienes raksti ir publicēti arī tādos starptautiskos žurnālus kā British Journal of Sociology, Slavic Review, Journal of Baltic Studies un East European Politics and Societies.

PiETEIKTIES

Norises vieta

Telpa
Senāta zāle

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: