Lektore

Laura Bērziņa ir juriste ar gandrīz 20 gadu darba stāžu savā profesijā, un pēdējie deviņi pavadīti RSU. Kopš 2017. gada sākuma Laura ir sertificēta personas datu aizsardzības speciāliste un Sertificēto personas datu aizsardzības speciālistu asociācijas biedre. Laura piedalījusies diskusijās, Saeimas komisiju sēdēs un darba grupās ar personas datu apstrādi saistītos jautājumos, vadījusi seminārus un lekcijas. Kopš 2019. gada jūnija Laura ir RSU Datu drošības un pārvaldības daļas vadītāja.

Pieteikties

Norises vieta

Telpa
C korpuss, 3. auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: