Pārlekt uz galveno saturu

10. oktobris ir Starptautiskā emocionālās veselības diena, ko iedibinājusi Pasaules veselības organizācija. Lai pievērstu Latvijas sabiedrības uzmanību emocionālās veselības jautājumiem, tradicionāli, jau sesto gadu, Sabiedrības veselības fonds oktobrī organizē bezmaksas pasākumus.

Trešdien, 31. oktobrī, plkst. 18.00–20.00

Ārsta un pacienta terapeitiskās attiecības digitalizācijas laikmetā. Vadītāji: RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas virsārsts, ārsts psihoterapeits Artūrs Miksons un Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Psihiatrijas nodaļas vadītājs, bērnu psihiatrs Ņikita Bezborodovs.

Aizvadītie pasākumi

Trešdien, 24. oktobrī, plkst. 17.00–19.00

Kritiskās domāšanas un apzinātības iemaņu attīstīšana jauniešiem saskarsmē ar viltus ziņām. Semināru vada RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas ārsts psihoterapeits doc. Artūrs Utināns. Diskusijā piedalās RSU studiju programmas Sabiedriskās attiecības vadītāja un Tiesībsarga biroja Komunikācijas nodaļas vadītāja Ruta Siliņa un RSU studiju programmas Politika un politiskā komunikācija vadītājs Mārtiņš Daugulis.

Trešdien, 17. oktobrī, plkst. 16.00–18.00

Vardarbība skolā. Emocionālie un tiesiskie aspekti. Gadījumu analīze un diskusija. Vada RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas un katedras vadītāja prof. Dr. med. Gunta Ancāne un Latvijas Republikas Tiesībsarga biroja Bērnu tiesību nodaļas vadītāja Laila Grāvere. Īpaši aicinām piedalīties izglītības darbiniekus.

Trešdien, 10. oktobrī, plkst. 11.00–12.00

Tas jums galvā! jeb Kā palīdzēt ceturtdaļai pacientu, kuriem šobrīd nav vietas medicīnas sistēmā. Pētījuma Psihosomatiski pacienti ar somatoformiem traucējumiem primārā veselības aprūpē rezultātu publiskošana medijiem. Vada pētījuma autore, RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas ģimenes ārste Līga Soida, piedalās RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīnikas un katedras vadītāja prof. (Dr. med.) Gunta Ancāne un veselības ministre Anda Čakša.

Pasākumus organizē Sabiedrības veselības fonds sadarbībā ar RSU Psihosomatikas un psihoterapijas klīniku, Latvijas Republikas Tiesībsarga biroju un Latvijas Medicīnas studentu asociāciju.

Gaidīsim interesentus Rīgā, Kristapa ielā 30, 2. stāvā, prof. Mārtiņa Zīles zālē. Pieteikšanās pa tālruni 67625655.

Dalībnieki

Atrašanās vieta kartē

Telpa
2. stāvs, prof. Mārtiņa Zīles zāle

Kontaktinformācija