Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Pediatrijas katedra, Anestezioloģijas un reanimatoloģijas katedra, Pediatrijas studentu zinātniskais pulciņš kopīgi ar Latvijas Pediatru asociāciju, Bērnu klīnisko universitātes slimnīcu (BKUS), Rīgas domes Labklājības departamentu, kā arī Izglītības, kultūras un sporta departamentu rīkos sabiedrību izglītojošu pasākumu Zinošs un drošs, kas notiks 1. jūnijā – Starptautiskajā bērnu aizsardzības dienā.

Pasākums norisināsies Rīgas Centra humanitārās vidusskolas sporta kompleksā, kas pazīstams arī kā rotaļu laukums Kr. Barona ielā.

Pasākuma laikā jauniegūtās zināšanas un praktiskās iemaņas būs iespēja pārbaudīt arī nelielos situāciju uzdevumos, kurus pareizi izpildot dalībnieki krās punktus, kas vēlāk tiks apmainīti pret balvām no pasākuma atbalstītājiem.

plakats-zinoss_un_dross.png

ZD_01062018_1.png