12. un 13. februārī RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā notiks Tokijas Nippon Sporta zinātnes universitātes akdēmiskā locekļa un tās Starptautiskā centra menedžera profesora Tatsuo Araki seminārs Fiziskās aktivitātes senioriem.

t_araki_vieslekcija00.jpg

Profesors T. Araki ir Starptautiskā vingrošanas federācijas komitejas Vingrošana visiem loceklis, Āzijas vingrošanas savienības komitejas Vingrošana visiem priekšsēdētājs un Japānas vingrošanas asociācijas Vingrošana visiem komitejas priekšsēdētājs. Profesors T. Araki ir apņēmies izplatīt vingrošanu visiem un katru gadu organizē seminārus un vingrošanas pasākumus daudzās pasaules valstīs, kā arī programmas vecāka gadagājuma cilvēkiem. Vingrošanas visiem galvenais mērķis ir veselība un drošība, un šīs koncepcijas tēma ir Ikviens visur jūtas brīvi, jautri un viegli vingrojot!

Programma

12. februārī

Dalībnieku reģistrācija

• Vingrošanas visiem attīstība pasaulē
  • Veselība un drošība
  • Ģimnastrādes vēsture un attīstība
  • Sporta dzīves vadība

Starpbrīdis

Praktiskā nodarbība Vingrošana visiem

13. februārī

Dalībnieku reģistrācija

• Vingrošanas programmas dažāda vecuma cilvēkiem
  • Vingrošana kognitīvo funkciju uzlabošanai
  • Vingrošanas programmas gados vecākiem cilvēkiem ar demenci

Starpbrīdis

Praktiskā nodarbība Vingrošana kognitīvo funkciju uzlabošanai

Pieteikties

Semināra mērķauditorija: funkcionālie speciālisti, sporta treneri, citi interesenti

Darba valoda: angļu

Programmas apjoms: 8 akadēmiskās stundas

Dalības maksa: EUR 80

Vietu skaits ir ierobežots. Iepriekšēja reģistrācija ir obligāta.

Norises vieta

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: -