Latvijas Nacionālajā bibliotēkā notiks RSU Eiropas studiju fakultātes docētāja un studiju programmas  Politika un politiskā komunikācija vadītāja Mārtiņa Dauguļa lekcija jauniešiem Kā kritiski domāt par politiku?

Kritiski domāt ir veselīgi. Kritiski domāt par politiku – mūsdienās tā ir nepieciešamība, lai ne tikai saprastu notiekošo, bet arī virzītu savas domas un idejas, mainītu pasauli uz labu. Vai tu būtu labējs, kreiss, konservatīvs vai liberāls, vai tāds, kuram piekarināt zīmīti nav iespējams, – ceļš uz pārmaiņām sākas, saprotot sevi un tad – savu ideju vērtību. Iespējams, ka šī lekcija izvēršas nevis par politiku, bet par mums pašiem.

Pieteikšanās – pa e-pastu iveta[pnkts]kruminaatlnb[pnkts]lv vai tālruni 29466511.

Lekciju plāns 2019./20. studiju gadā

Rudens semestris

19-484-LEKCIJU-CIKLS-E-PLAKATS-1.jpg

Pavasara semestris

19-484-LEKCIJU-CIKLS-E-PLAKATS-2.jpg

Norises vieta

Telpa
-15+, M stāvs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: