Pārlekt uz galveno saturu

Par to, cik nozīmīgi ir pētnieciskie darbi, esam dzirdējuši vairākkārt, bet, kad jāuzsāk pētījums, bieži attopamies strupceļā. Šīs lekcijas ietvaros iepazīsimies ar pirmajiem soļiem pētniecībā – kas būtu jāzina, sākot zinātnisko darbību, kā vieglāk izvēlēties pētījuma tēmu un kur vislabāk meklēt padomu brīžos, kad sāk pietrūkt atbilžu. Protams, arī to, kāpēc pētniecība jau studiju laikā ir tik nozīmīga.

Lektore

Norises vieta

Telpa
3. auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: