Rīgas Stradiņa universitāte (RSU) sadarbībā ar Integrālās izglītības institūtu (I3) aicina šo profesiju pārstāvjus piedalīties starpdisciplinārā profesionālās pilnveides izglītības un pētniecības programmā Garīgā prakse, pieredze, transformācija izpētes un konsultēšanas procesā. Integrālā pieeja. Programma ir vērsta uz garīgās pieredzes profesionālu un personisku izpēti, ar mērķi meklēt veidus garīgo fenomenu integrēšanai darbā ar tiem klientiem, kas vēršas pēc atbalsta garīgajos jautājumos.

Programma paredzēta speciālistiem ar motivāciju iedziļināties garīgo fenomenu iedabā un problemātikā, un ar vēlmi gūt garīgo prakšu pieredzi. Tajā tiks uzņemti sertificēti psihologi, psihoterapeiti, psihoterapijas speciālisti, mākslas terapeiti, garīdznieki, pastorālie konsultanti, sertificēti kontemplācijas skolotāji, klīniskie sociālie darbinieki, supervizori, karjeras konsultanti, mediatori. Priekšroka būs tiem, kas guvuši personisku garīgo prakšu un garīgo fenomenu pieredzi.

Norises vieta

Telpa
RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums: -