Pārlekt uz galveno saturu
8
jan
RSU Doktorantūras skolas atklāšana
16:00 - 18:30
Dzirciema iela 16, Rīga, LV-1007
Senāta zālē

8. janvārī plkst. 16.00 Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Senāta zālē (Dzirciema ielā 16) sāksies Doktorantūras skolas atklāšanas svinīgais pasākums.

Doktorantūras skolas mērķis ir nodrošināt kvalitatīvu doktorantūras pieredzi un profesionālo kompetenču attīstību starpdisciplinārā vidē, organizējot konsultācijas par pētījumu dizainu, datu apstrādi un interpretāciju, rakstīšanu, publicēšanas stratēģiju un projektu sagatavošanu, pētniecības kompetenču attīstības seminārus un pasākumus u. c.

Pasākuma programma

  • RSU rektora prof. Aigara Pētersona svinīgā uzruna
  • Doktorantūras skolas prezentācija un iepazīšanās
  • Pēcpusdienas kafija
  • Pirmais Doktorantūras skolas seminārs
    • Apvārsnis 2020 piedāvātās iespējas nākamajā gadā
    • Tīklošanās pasākumi Latvijas Nacionālajā bibliotēkā, par ko stāstīs Laura Bužinska, Nacionālā kontaktpunkta eksperte 

Pieteikties semināram

Norises vieta

Telpa
Senāta zālē

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv.

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija