Pārlekt uz galveno saturu

Godinot sporta lauriem bagātākos Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) studentus, trešdien, 31. maijā, tiks turpināta 2017. gadā aizsāktā tradīcija studiju gada noslēgumā – RSU izcilāko akadēmiskās sezonas sporta komandu, sportistu un treneru sveikšana.

Pasākumā plānota RSU rektora prof. Aigara Pētersona uzruna un pateicību izteikšana studentiem, kas spējuši studiju gada laikā būt aktīvi, sekmīgi apvienojot studijas ar godalgotām sportiskajām aktivitātēm RSU. Paldies tiks teikts arī komandu treneriem par studentu motivēšanu un godalgotu rezultātu sasniegšanu, popularizējot RSU kā cilvēkzinātņu universitāti, kas rūpējas par veselīgu un aktīvu dzīvesveidu.

Dalībnieki

Norises vieta

Telpa
1. stāvs

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lvclass="mailto".

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv.

Datums:

Kontaktinformācija