RSU Sabiedrības veselības institūts aicina uz vieslekciju Immunization Practices in the USA: Successes, Challenges, and Lessons, ko sniegs MD DrPH Viktorija Valsina (Victoria Wulsin, attēlā) no ASV.

Profesore V. Valsina ir ieguvusi ārsta grādu Case Western Reserve universitātē Klīvlendā (1980), kā arī maģistra (1982) un doktora (1985) grādu sabiedrības veselībā Hārvarda Universitātē Bostonā. Patlaban prof. Valsina vada Preventatīvās medicīnas un Globālās veselības institūtu Sinsinati Universitātē, kā arī lasa lekcijas ģimenes un sabiedrības medicīnā. Paralēli darbībai Sinsinati Universitātē, prof. Valsina ir vadošā persona SOTENI misijā Kenijā, kuras mērķis ir ierobežot slimību, sevišķi HIV/AIDS, izplatību valsts lauku reģionos.

victoria_wulsin_lect170919.png

Uzdot jautājumus iespējams, izmantojot www.sli.do un ierakstot Event code "RSU".

Savas karjeras ietvaros prof. Valsina publicējusi vairākus plaši atzītus zinātniskos rakstus, kā arī mācību materiālus topošajiem speciālistiem. Profesore ir līdzautore trim grāmatām: Infectious Disease: Policy, Law, and Regulation (2015), Epidemiology for Non-Epidemiologists (1992) un Introduction to Occupational Epidemiology (1992) .

Par savu ieguldījumu sabiedrības veselības jomā prof. Valsina saņēmusi vairākus prestižus apbalvojumus, tostarp Mārtina Lutera Kinga balvu 1971. gadā.

Laipni aicinām studentus, rezidentus, akadēmisko un zinātnisko personālu uz lekciju 17. septembrī pulksten 15.00 Dzirciema ielā 16, Hipokrāta auditorijā.

Norises vieta

Telpa
Hipokrāta auditorija

Tā kā Rīgas Stradiņa universitāte ir publiska iestāde, pasākuma laikā jūs varat tikt fotografēts un/ vai filmēts. Fotogrāfijas un video var tikt publicēts universitātes mājaslapā, sociālajos medijos u. tml. Vairāk par savām tiesībām un iespēju iebilst pret šādu datu apstrādi varat uzzināt RSU Privātuma politikā. Ja iebilstat pret personas datu apstrādi, lūdzam par to informēt, rakstot uz rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

As Rīga Stradiņš University (RSU) is a public institution you could be photographed and/or filmed during the event. Your personal data might be used to further the interests of RSU, e.g. for marketing or communication activities (incl. social media coverage). Read more about your rights see the RSU Privacy Policy. Should you have any objections to your personal data being processed please inform us via e-mail at rsuatrsu[pnkts]lv (rsu[at]rsu[dot]lv).

Datums: