Pārlekt uz galveno saturu

Onkoloģijas studentu zinātniskais pulciņš savu darbu sāka 2017. gadā ar mērķi sniegt topošajiem ārstiem paplašinātas zināšanas un palīdzēt bagātināt pieredzi par onkoloģiskajām slimībām.

Sākot ar jauno akadēmisko gadu, katru mēnesi pulciņā norisināsies teorētiskās sēdes, kur varēs paplašināt zināšanas un piedalīties diskusijās ar onkoloģijas speciālistiem.

Teorētiskās sēdes sastāv no pulciņa biedra izveidotas prezentācijas, kas balstīta uz Eiropā pieņemtajām vadlīnijām. Prezentācijā ir detalizēti aprakstīta onkoloģisko slimību ārstēšanas princips, ietverot  konservatīvu, ķirurģisku un staru terapiju. Katrai pulciņa sēdei tiks pieaicināti atbilstoši mentori, kas dalīsies savā pieredzē. Ir plānotas praktiskās sēdes, kuras paredzētas studentu zināšanu nostiprināšanai un praktisko iemaņu attīstīšanai. Gada beigās norisināsies pulciņa olimpiāde Zelta TNM, kur ikviens students varēs pārbaudīt savas zināšanas un spējas onkoloģijā.

Onkoloģijas pulciņš tika izveidots, pateicoties straujai onkoloģijas zinātnes attīstībai dažādās jomās, kas saistītas ne tikai ar jaunu medikamentu ieviešanu, bet arī slimību pētīšanu ģenētiskā un molekulārā līmenī. Tāpēc pulciņš sniegs atbalstu un iespējas studentiem veikt izstrādāt zinātniskos darbus onkoloģijas speciālistu vadībā, palīdzēs ģenerēt un īstenot vēlamās idejas.

Aicinām piedalīties pulciņa sēdēs ne tikai topošos onkologus, bet arī ikvienu interesentu, jo ar ļaundabīgiem audzējiem savā praksē var saskarties jebkuras nozares topošie speciālisti.

Kontaktinformācija

Grupas e-pasts: rsu[pnkts]onkologijas[pnkts]szpatgmail[pnkts]com 

Pulciņa vadītāja

Mentore