Pārlekt uz galveno saturu

Sestdien, 7. aprīlī, no plkst. 11.00 līdz 15.00 Rīgas Stradiņa universitātē (RSU), Dzirciema ielā 16, un RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (MITC), Anniņmuižas bulvārī 26a, notiks Atvērto durvju diena, kurā varēs iepazīties ar RSU piedāvātajām studiju programmām, praktiski iesaistīties studentu medija aktivitātēs un izmēģināt darbošanos uz dažādām medicīnisko manipulāciju iekārtām, uzklausīt studentus, mācībspēkus, absolventus, darba devējus, kā arī izbaudīt plašu izklaides programmu.

Atvērto durvju dienu plkst. 11.00 ievadīs rektora prof. Aigara Pētersona uzruna RSU aulā, priekšnesumi un informācija par dienas notikumu programmu. Pēc tam RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16 sarunās ar mācībspēkiem un studentiem varēs iepazīties ar studiju programmām, informāciju par uzņemšanu, studiju procesa organizāciju, apgūstamajiem studiju kursiem un zināšanām Medicīnas fakultātē, Zobārstniecības fakultātē, Farmācijas fakultātē, Eiropas studiju fakultātē, Komunikācijas fakultātē un Juridiskajā fakultātē, kā arī uzzināt par nākotnes darba un karjeras izaugsmes iespējām.

Savukārt MITC, Anniņmuižas bulvārī 26a, varēs uzzināt par Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātes un Rehabilitācijas fakultātes piedāvātajām studiju programmām, kā arī iepazīt ar dažādām medicīnas simulācijas iekārtām aprīkoto studiju vidi.

Atverto_durvju_diena_2018-baneris-1000x400.jpg

Gan RSU centrālajā ēkā, gan MITC interesenti varēs praktiski veikt dažādas medicīniskās manipulācijas ar simulācijas iekārtām – labot zobus 3D vidē Zobārstniecības pirmsklīnikā, injicēt, pieņemt simulētas dzemdības, atdzīvināt pacientu, veikt laparoskopisko operāciju vai ultrasonogrāfiju.

Topošajiem Medicīnas fakultātes studentiem būs iespēja apciemot Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcu, kur atrodas modernākais un plašākais RSU studiju centrs medicīnas studentiem.

Par labu atmosfēru Atvērto durvju dienā RSU vestibilā rūpēsies dīdžejs. Darbosies arī RSU studentu medija Skaļāk! atvērtā multimediju studija, kurā apmeklētāji varēs iepazīt Komunikācijas fakultātes studentus darbībā un iesaistīties radio tiešraides aktivitātēs.

Lai labāk iepazītu RSU studiju vidi, interesenti varēs piedalīties izzinošā orientēšanās spēlē Iepazīsti RSU, kā arī iegūt vērtīgas balvas, piedaloties Eiropas studiju faukultātes studiju programmas Starta uzņēmējdarbības vadība organizētajā Jauno uzņēmēju spēlē, kurai iespējams pieteikties, sūtot vārdu, tālruņa numuru un skolas nosaukumu uz e-pastu skoleniematrsu[pnkts]lv.

Eiropas studiju fakultātes Politikas zinātnes katedra piedāvās apmeklētājiem noskaidrot, par kāda tipa līderi viņiem ir izredzes kļūt, tāpat visi interesenti varēs nofotografēties, iejūtoties RSU apgūstamo profesiju tēlos.

Atvērto durvju dienas programma

No RSU centrālās ēkas uz Medicīnas izglītības tehnoloģiju centru un atpakaļ varēs nokļūt ar RSU nodrošinātu bezmaksas transportu, kā arī ar 1. tramvaju.