Atvērto durvju diena | RSU Pārlekt uz galveno saturu

2018. gada 7. aprīlī notika Rīgas Stradiņa universitātes Atvērto durvju diena, kuru apmeklēja vairāk nekā 1000 skolēnu no visas Latvijas. Durvis šajā dienā tika vērtas RSU centrālajā ēkā Dzirciema ielā 16 un RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā (MITC) Anniņmuižas bulvārī 26a. Apmeklētāji izzināja RSU piedāvātās studiju iespējas, uzņemšanas prasības un darba iespējas pēc absolvēšanas.

Sarunās ar RSU studējošajiem topošie reflektanti guva priekšstatu par studiju procesu un sadzīvi Eiropas studiju fakultātē, Komunikācijas fakultātē, Juridiskajā fakultātē, Medicīnas fakultātē, Zobārstniecības fakultātē, Farmācijas fakultātē, kā arī Rehabilitācijas fakultātē un Sabiedrības veselības un sociālās labklājības fakultātē, lai pārliecinātos, vai savai nākotnei noskatījuši īsto augstskolu.

Gan RSU centrālajā ēkā, gan MITC skolēniem bija iespēja praktiski izmēģināt veikt dažādas medicīniskās manipulācijas ar simulācijas iekārtām – labot zobus 3D vidē zobārstniecības pirmsklīnikā, injicēt zāles manekena rokā, pieņemt simulētas dzemdības, atdzīvināt pacientu, veikt laparoskopiskās operācijas un ultrasonogrāfijas simulācijas u. c. Topošajiem studentiem bija iespēja apmeklēt RSU Komunikācijas fakultātes studentu medija Skaļāk! multimediju studiju un iesaistīties radio tiešraides aktivitātēs. Piedaloties Eiropas studiju fakultātes organizētajā spēlē, apmeklētāji varēja noskaidrot, par kāda tipa līderi viņiem ir izredzes kļūt, savukārt Juridiskās fakultātes pārstāvji viesus iepazīstināja ar izmeklētāja ikdienu un pirkstu nospiedumu iegūšanas instrumentiem.

Atvērto durvju diena Rīgas Stradiņa universitātē notiek reizi gadā aprīļa sākumā un ir lieliska iespēja tuvāk iepazīt universitāti – reputācijas līderi Latvijas augstskolu vidū.

Gaidīsim ikvienu RSU Atvērto durvju dienā 30. martā.
Sekojiet jaunumiem: www.facebook.com/RigasStradinauniversitate