Skip to main content

Rīgas Stradiņa universitāte ir starp labākajām universitātēm Ziemeļeiropā! Mūsu universitāte ir atvērta radošiem cilvēkiem un jaunām idejām, kas spēj nodrošināt visaugstāko kvalitāti ikvienā tās darbības jomā.

 

Rīgas Stradiņa universitāte savu nosaukumu ieguva 2002. gadā, tomēr tās vēsturiskās saknes meklējamas Rīgas Medicīnas institūtā, kas tika dibināts 1950. gadā, bet 1990. gadā tika pārdēvēts par Latvijas Medicīnas akadēmiju. Lielākā daļa Latvijas izcilāko medicīnas darbinieku, kas strādā dažādās nozarēs, ieguvuši savu izglītību mūsu augstskolā.

Mūsu universitāte sagatavo ne tikai ārstus, zobārstus, farmaceitus, māsas, bet arī speciālistus rehabilitācijas, sabiedrības veselības, sociālajās un tiesību nozarēs. Augstskola ir orientēta uz specialitātēm, kas mūsdienās ir ļoti vajadzīgas sabiedrībai, Latvijas valstij.

Ja jūs interesē cilvēks un jums ir vēlēšanās savu nākotnes profesiju meklēt nozarēs, kas var ietekmēt cilvēka dzīves kvalitāti, ir vērts iepazīties ar mūsu universitātes piedāvātajām studiju programmām un pievienoties studējošo pulkam. Esiet laipni gaidīti Rīgas Stradiņa universitātē!

RSU rektors
prof. Jānis Gardovskis