Pārlekt uz galveno saturu

RSU Medicīnas izglītības tehnoloģiju centrā Imantā, Anniņmuižas bulvārī 26a, ir pieejama konferenču zāle ar 247 sēdvietu un modernu tehnisko aprīkojumu. Zāle ir ideāli piemērota nozares speciālistu konferencēm un diskusijām. Zālē ir stacionārs prezidija galds ar piecām sēdvietām un lekterni. Tehniskā aprīkojuma operatoram ir atsevišķa darbavieta auditorijas vidū, un divu tulku darba vietas tiek nodrošinātas otrā stāva līmenī.

Tehniskā aprīkojuma vispārējais apraksts

  • Divi Full HD izšķirtspējas projektori ar ekrāniem, kas nodrošina datorprezentāciju, videokonferenču, BluRay atskaņotāja video un dokumentu kameras attēla parādīšanu auditorijai. Pastāv iespēja uz katra no ekrāniem parādīt atšķirīgu saturu.
  • HDMI un VGA standarta pieslēguma vietas ar audio atbalstu satura attēlošanai no portatīvā datora. Prezidija galdā ir trīs pieslēguma vietu komplekti, operatora galdā – viens. Prezentācijas un video var attēlot arī no stacionārā auditorijas datora, BluRay atskaņotāja un dokumentu kameras, kas atrodas virs prezidija galda.
  • Sinhronās tulkošanas iespēja ar divām tulku darba vietām, infrasarkanajiem bezvadu uztvērējiem ar austiņām auditorijai un austiņu pieslēguma vietām prezidijam. Pašreizējā sistēmas konfigurācijas atbalsta oriģinālvalodu un vienu tulkoto valodu.
  • Polycom videokonferenču iekārta ar divām PanTiltZoom tipa kamerām un visā auditorijā izvietotiem mikrofoniem, kas ļauj vienlaikus piedalīties videokonferencē gan lektoram, gan auditorijai. Video konferences aprīkojums atbalsta līdz Full HD izšķirtspējai, kā arī nodrošina prezentācijas pārraidi un saņemšanu.
  • Stacionārs video ieraksta risinājums. Tiek nodrošināta gan video (prezidijs vai auditorija), gan vienlaicīga un sinhronizēta prezentācijas ieraksta iespēja.
  • Apskaņošanas sistēma, kas sastāv no griestos montētiem skaļruņiem, jaudas pastiprinātājiem un stacionāriem mikrofoniem prezidijā un lekternē.
  • Lielformāta priekšskatījuma displejs prezidija vajadzībām (dublē informāciju, kas redzama uz projekcijas ekrāna), skārienjutīgs, ar rakstāmrīku aktivizējams monitors lekternē.
  • Centralizēta auditorijas vadība ar pieskārienjutīgu vadības paneli. Iespējams regulēt ne tikai prezentācijas norisi, bet arī auditorijas apgaismojumu, apskaņojumu un citus parametrus.