Pārlekt uz galveno saturu

Infektoloģijas pulciņš ir domāts medicīnas fakultātes studentiem, kā arī visiem interesentiem, kuriem ir vēlme paplašināt savas zināšanas un iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm infektoloģijā.

Infektoloģijas pulciņa mērķis ir veicināt pēc iespējas lielāku studentu interesi par infekciju slimībām, piemēram, izzināt šo slimību jaunākās diagnostikas iespējas, koncentrēties uz jaunākajiem terapijas atklājumiem, kā arī apskatīt dažādus interesantus klīniskos gadījumus, un iesaistīties zinātniski pētnieciskajā darbībā atbilstošajā jomā.

Pulciņa ietvaros katru mēnesi no septembra līdz maijam tiek rīkotas teorētiskās sēdes, kurās katrs students var izvēlēties sev interesantāko tēmu un izveidot prezentāciju, kuru prezentēt zinātniskā pulciņa biedriem un apmeklētājiem. Katrā teorētiskajā sēdē piedalīsies pieredzējis ārsts infektologs, kurš varēs sniegt atbildes uz studentu jautājumiem, kā arī piedalīties diskusijās. Tiks rīkotas arī praktiskās sēdes, kurās ir paredzēti izbraukumi tematiskās vietās.

Visi interesenti ir laipni aicināti!

Kontaktinformācija

Pulciņa vadītāja

Mentore