Pārlekt uz galveno saturu

Vēlies jau šodien saprast, ko nozīmē būt studentam?
Piedalies akcijā Pielaiko studijas un apmeklē lekcijas RSU sociālo zinātņu un veselības aprūpes studiju programmās bez maksas!

Studiju pielaikošana tev palīdzēs pieņemt atbildīgo lēmumu par studiju izvēli, uzzinot, vai tas, ko gribi studēt, tik tiešām ir tev piemērots. Šajā sezonā akcijā piedalīties vari, atrodoties mājās – lekcijas norisināsies lielākoties tiešsaistes platformā ZOOM.

Lai uzzinātu par pieteikšanās kārtību un akcijas Pielaiko studijas jaunākajām lekcijām, kā arī citām aktualitātēm skolēniem, pieraksties RSU jaunumiem!

Reģistrējies bezmaksas lekcijām

Pieraksties RSU jaunumiem!

boneta_berzina.png

Pielaiko studijas ir iespēja iejusties studenta ādā, iepazīties ar izvēlēto studiju virzienu, ar tiem docētājiem, kuri, iespējams, būs tavi mācībspēki. Tā ir iespēja tuvplānā ieraudzīt, ar ko universitāte atšķirsies no vidusskolas. Ja tomēr izlemsi, ka attiecīgais studiju virziens nav domāts tev, šis nebūs zemē nomests laiks – tās būs vērtīgā lekcijā un saistošās diskusijās pavadītas pusotras stundas!

Boneta Bērziņa, studiju programmas Starptautiskās attiecības – Eiropas studijas pirmā kursa studente

annija_ule.png

Studiju pielaikošana ir perfekts risinājums, ja tu mācies vidusskolā un tevi pārņem uztraukums un neziņa, kad kāds kārtējo reizi pavaicā, kur tu plāno studēt pēc skolas absolvēšanas. Šādi es iepazinu savas nākotnes studijas tuvplānā un sāku tām aktīvi gatavoties. Tikai iekāpjot medicīnas studenta kurpēs un pievienojoties mikrobioloģijas nodarbībā, es sapratu, ka mani patiesi aizrauj šī joma, turklāt es pārstāju baidīties, ka šī studiju programma man nebūs pa spēkam.

Annija Ule, studiju programmas Medicīna pirmā kursa studente

kristine_krumina.png

Pielaikot studijas šajā akcijā ir tikpat viegli kā uzlaikot apģērbu veikalā. Vienīgais, ko vari zaudēt, ir kāds no variantiem savā studiju vēlmju sarakstā, visu pārējo vari tikai iegūt! Es šādi guvu sev atbildes uz virkni jautājumu: vai šī studiju joma būs man īstā, kā norit studiju process, cik atsaucīgi ir mācībspēki?

Kristīne Krūmiņa, studiju programmas Medicīna pirmā kursa studente