Pārlekt uz galveno saturu

Absolventu asociācija ir galvenais Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) absolventu dzīves organizators. Tā vieno kādreizējo Rīgas Medicīnas institūta (RMI) un Latvijas Medicīnas akadēmijas (AML), kā arī šo iestāžu pēcteces Rīgas Stradiņa universitātes dažādu paaudžu absolventus. 

rsu-aa-kalva-arturs

Studiju gadi ir laiks, kurā katrs pilnveidojas kā personība un, protams, kā savas nozares speciālists. Šajā laikā katrs no mums paņem daļu no savas Alma mater, profesoriem un kolēģiem. Absolvējot un pieņemot jaunus dzīves izaicinājumus Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociācija ir Jūsu iespēja nezaudēt saikni ar vidi un cilvēkiem, kuri palīdzējuši Jums augt un attīstīties. Absolventu asociācija ir ne tikai saite starp Jūsu ikdienu un atmiņām par studiju gadiem, bet arī platforma, kurā variet sniegt palīdzīgu roku kādam studentam vai universitātei, tādējādi palīdzot radīt vidi augstas kvalitātes speciālistiem veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomā.

Artūrs Kaļva, Absolventu asociācijas izpilddirektors

Pievienojies

Misija

RSU Absolventu asociācijas misija ir veicināt RSU absolventu mūžizglītību un aktīvi popularizēt un atbalstīt Rīgas Stradiņa universitāti.

Vīzija

Kļūt par lielāko un ietekmīgāko Latvijas absolventu asociāciju, kura apvieno RSU absolventus – augstas kvalitātes speciālistus veselības aprūpes un sociālo zinātņu jomā.

Valde

Dace Gardovska
Katedras vadītāja, Docētāja, Stratēģisko attiecību direktore
Ruta Siliņa
Studiju programmas vadītāja, Docētāja, Valdes locekle
Artūrs Kaļva
Izpilddirektors, Docētājs
Romans Lācis
Docētājs, Valdes loceklis
Dins Šmits
Valdes priekšsēdētājs, Docētājs, Docētājs
Artūrs Veide
Valdes loceklis
Juris Šleiers
Valdes priekšsēdētāja vietnieks