Pārlekt uz galveno saturu

2020. gadā durvis apmeklētājiem vērs mūsdienīgs RSU Anatomijas muzejs. Tas atradīsies savā vēsturiskajā vietā – anatomikuma ēku kompleksā Kronvalda bulvārī 9, kur tas pastāvējis jau teju simt gadu.

Muzejs būs vieta ne tikai vēsturisko anatomisko preparātu iepazīšanai, bet arī telpa daudzveidīgām sociālām, izglītojošām un kultūras aktivitātēm dažāda vecuma rīdziniekiem un Rīgas viesiem. Līdz jaunā muzeja atvēršanai sekojiet līdzi ekspozīcijas tapšanas procesam un muzeja pasākumiem mūsu Facebook un Twitter kontā.

Vīzija_3.png

Topošā muzeja ēka. Vizualizācija: Dd studio

2017. gada 28. jūlijā RSU Anatomijas un antropoloģijas institūtā (AAI) notika anatomisko preparātu restaurācijas darbnīca "Preservation and Conservation of Fluid-Preserved Anatomical Specimens", kuru vadīja Gordona patoloģijas muzeja kurators Viljams Edvards no King's College London. Darbnīcu organizēja RSU Anatomijas muzeja attīstības vadītāja, docente Ieva Lībiete sadarbībā ar AAI, rūpējoties par RSU slapjo preparātu attīstību un tālāku izstādīšanu topošajā RSU Anatomijas muzejā. Video autors: Krišjānis Stokmanis-Blaus
 

RSUAM_logo_melns-lead.gif

Saistītās ziņas