Struktūrvienība: Juridiskā fakultāte
Līmenis:Bakalaura
Mērķauditorija:Personu un īpašuma aizsardzība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātne; Tiesību teorija un vēsture

Studiju kursa mērķis ir dot iespēju studentiem iegūt: izpratni un pamatiemaņas, sagatavojot administratīvos aktu un normatīvos aktus, īpašu uzmanību pievēršot saturam, struktūrai, pamatprincipiem un juridiskai tehnikai; veicināt izpratni administratīvo aktu un normatīvo aktu tālākvirzību.

Uzdevumi:
1. Paplašināt priekšstatus par juridisko tehniku;
2. Raksturot normatīvo aktu un administratīvo aktu jaunrades principus, prasības;
3. Iedziļināties normatīvo aktu un administratīvo aktu tālākvirzības specifikā.

Jāapgūst studiju kursi Tiesību teorija, Administratīvās tiesības un Administratīvā procesa tiesības.

Juridiskās tehnikas pamatprincipi un prasības, normatīvo aktu un administratīvo aktu tālākvirzības process.

Spēj piedāvāt risinājumu normatīvo aktu un administratīvo aktu izstrādes procesā.

Analīze un praktiski sagatavo normatīvo aktu un administratīvo aktu atbilstoši juridiskās tehnikas prasībām.

Plānošanas periods:2017. gada rudens semestris
Plānošanas periods:2018. gada rudens semestris