Kredītpunkti / ECTS:15 / 22.5
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Politika

Bakalaura darba mērķis ir dot iespēju novērtēt studenta gatavību patstāvīgi izmantot iegūtās zināšanas un iemaņas pētniecisku un profesionālu problēmu risināšanā.

Studentiem nepieciešamas zināšanas par pētījuma tēmas izvēli, pētījuma pamatuzstādījumu izvirzīšanu, pētniecības metodēm, pētījuma gaitas plānošanu, politikas un starptautisko attiecību teorijām, bibliogrāfijas veidošanu un zināšanas par pētījuma tēmu. Jābūt aizstāvētiem studiju un kursa darbiem.

Bakalaura darba izstrādes gaitā studenti papildina zināšanas par pētījuma izstrādi, metodoloģiju un jautājumiem, kas saistīti ar bakalaura darba tēmu.

Studenti apgūst prasmes veikt pastāvīgu zinātnisko pētījumu kā arī tēžu, priekšaizstāvēšanas un aizstāvēšanas ietvaros papildina savas prezentācijas prasmes.

Bakalaura darba izstrādes un aizstāvēšanas gaitā studenti iegūst kompetenci, kā praktiski pielietot teorētiskās un metodoloģiskās zināšanas zinātniska pētījuma veikšanai, kā arī papildina savu kompetenci par pētījuma tēmas jautājumiem.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Starptautiskās attiecības - Eiropas studijas, SE6BakalaursObligātsKārlis Krēsliņš, Toms Rātfelders, Elīna Vrobļevska, Kārlis Bukovskis, Edijs Bošs, Ilga Kreituse, Una Aleksandra Bērziņa-Čerenkova, Māris Cepurītis, Mārtiņš Daugulis, Elizabete Elīna Vizgunova-Vikmane, Mārtiņš Vargulis, Lelde Metla-Rozentāle, Vineta Kleinberga, Aleksandra Palkova, Māris Andžāns