Pārlekt uz galveno saturu

Īsumā par studiju kursu

Struktūrvienība: Rehabilitācijas katedra
Kredītpunkti / ECTS:10 / 15
Kursa vadītājs: Ināra Kalniņa
Studiju tips:Nepilna laika, Pilna laika
Līmenis:Bakalaura
Mērķauditorija:Medicīnas pakalpojumi
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Medicīna

Mērķis

Izstrādāt un aizstāvēt pētniecības darbu profesionālā bakalura iegūšanai veselības aprūpē

Priekšzināšanas

Studiju programma apgūtie studiju kursi

Rezultāti

Zināšanas

Studiju kursos iegūtās zināšanas

Prasmes

Studiju kursos iegūtās prasmes

Kompetences

Piedalās pētniecībā un ergoterapijas, kā zinātnes attīstīšanā, izmantojot uz pierādījumiem balstītas prakses principus. Izmanto dažādas aktivitātes, atbilstoši sabiedrības vajadzībām, skaidrojot saikni starp nodarbēm, veselību un labklājību. Izprot un pielieto stratēģijas pakalpojumu nodrošināšanai reģionārā līmenī, atbilstoši veselības un sociālajām vajadzībām.

Plānojums

Plānošanas periods:2015. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija7BakalaursObligāts
Ergoterapija7BakalaursObligāts
Fizioterapija7BakalaursObligātsMāra Kuļša, Daina Šmite
Fizioterapija9BakalaursObligātsMāra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana7BakalaursObligātsĒriks Švēde
Plānošanas periods:2016. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija8BakalaursObligāts
Ergoterapija8BakalaursObligāts
Fizioterapija8BakalaursObligātsMāra Kuļša
Fizioterapija10BakalaursObligātsMāra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana8BakalaursObligātsĒriks Švēde
Plānošanas periods:2016. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija7BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Andra Vabale
Ergoterapija7BakalaursObligātsZane Liepiņa
Fizioterapija7BakalaursObligātsMāra Kuļša, Daina Šmite
Fizioterapija9BakalaursObligātsMāra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana7BakalaursObligātsĒriks Švēde
Plānošanas periods:2017. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija8BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Zane Liepiņa, Ēriks Švēde
Ergoterapija8BakalaursObligāts
Fizioterapija8BakalaursObligātsMāra Kuļša
Fizioterapija10BakalaursObligātsMāra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana8BakalaursObligāts
Plānošanas periods:2017. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija7BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Andra Vabale, Zane Liepiņa, Ēriks Švēde
Ergoterapija7BakalaursObligātsZane Liepiņa
Fizioterapija7BakalaursObligātsMāra Kuļša
Fizioterapija9BakalaursObligātsMāra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana7BakalaursObligātsĒriks Švēde
Plānošanas periods:2018. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija8BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Andra Vabale
Ergoterapija8BakalaursObligātsZane Liepiņa
Fizioterapija8BakalaursObligātsMāra Kuļša
Fizioterapija10BakalaursObligātsMāra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana8BakalaursObligātsĒriks Švēde
Plānošanas periods:2018. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija7BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Ilga Ķikule, Andra Vabale, Sandra Kušķe, Ināra Kalēja, Ilze Klatenberga, Kristīne Riemere
Ergoterapija7BakalaursObligātsZane Liepiņa, Ieva Jēkabsone, Lolita Cibule, Ināra Kalniņa, Liene Saukuma, Signe Tomsone
Fizioterapija7BakalaursObligātsMāra Kuļša, Dace Driba, Daiga Pulmane, Dace Bērtule, Dace Stirāne, Daina Šmite, Jurģis Eglītis, Indra Straumēna, Anita Vētra, Marita Spuntele-Kondrjakova, Ruta Balode, Ailī Horna-Butkeviča, Ingrīda Tambora
Fizioterapija9BakalaursObligātsMāra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana7BakalaursObligātsĒriks Švēde, Guntis Raipalis, Kārlis Lācis, Gundars Rusovs, Aivars Vētra
Plānošanas periods:2019. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija8BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Sandra Kušķe, Andra Vabale, Ilze Klatenberga, Dace Strautmane, Ilze Akota, Kristīne Riemere, Aivars Vētra, Santa Salaka, Inga Rutmane- Lazda, Dagnija Litkina, Anita Vētra, Ilze Strazdiņa, Eleonora Smeltere, Ilona Laizāne
Ergoterapija8BakalaursObligātsZane Liepiņa, Līga Savicka, Liene Saukuma, Signe Tomsone, Agnese Kārkliņa, Lolita Cibule, Anete Nelsone, Ieva Jēkabsone, Ināra Kalniņa, Zoja Osipova, Ieva Rugina, Andra Greitāne, Guna Bērziņa, Līga Priedena, Baiba Buša, Illa Mihejeva, Anita Vētra, Jana Duhovska, Ieva Martinsone
Fizioterapija8BakalaursObligātsMāra Kuļša, Daina Šmite, Zane Liepiņa, Marita Spuntele-Kondrjakova, Maruta Hoferte, Daiga Pulmane, Dace Driba, Dace Bērtule, Ailī Horna-Butkeviča, Dace Stirāne, Līga Līdumniece, Voldemārs Arnis, Zane Rožkalne, Ieva Jēkabsone, Jurģis Eglītis, Sabīne Grīnberga, Anita Vētra, Anda Nulle, Andra Greitāne, Līga Vainore, Aija Kļaviņa, Lolita Cibule, Līna Butāne
Fizioterapija10BakalaursObligātsMāra Kuļša, Dace Bērtule, Daiga Pulmane, Uģis Ciematnieks, Dace Driba, Dace Stirāne, Daina Šmite, Zane Pavāre, Mareks Osovskis, Ieva Jēkabsone, Ilze Miķelsone, Anita Vētra, Marita Spuntele-Kondrjakova, Anda Nulle, Līga Vainore, Andra Greitāne
Ortozēšana - protezēšana8BakalaursObligātsĒriks Švēde, Aivars Vētra, Guntis Raipalis, Signe Tomsone, Gundars Rusovs, Kārlis Lācis, Svetlana Sļadza, Inese Svikliņa
Plānošanas periods:2019. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija7BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Andra Vabale
Ergoterapija7BakalaursObligātsInāra Kalniņa, Zane Liepiņa
Fizioterapija7BakalaursObligātsAnita Vētra
Fizioterapija9BakalaursObligātsAnita Vētra
Ortozēšana - protezēšana7BakalaursObligātsĒriks Švēde
Plānošanas periods:2020. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija8BakalaursObligātsIlze Blūmentāle, Sandra Kušķe, Andra Vabale, Santa Salaka, Kristīne Riemere, Ilga Ķikule, Ilze Klatenberga, Anita Vētra, Ilona Laizāne, Ilze Vāciete, Evita Krasmane
Ergoterapija8BakalaursObligātsZane Liepiņa, Ieva Jēkabsone, Lolita Cibule, Agnese Kārkliņa, Līga Savicka, Anna Golubeva, Anete Nelsone, Andra Greitāne, Guna Bērziņa, Baiba Buša, Benita Feldmane, Ina Zajončkovska, Illa Mihejeva, Ieva Breimane, Ieva Rugina, Dace Bērtule, Ieva Martinsone, Signe Tomsone, Ināra Lomonovska, Andra Vabale, Ilze Miķelsone
Fizioterapija8BakalaursObligātsAnita Vētra, Daiga Pulmane, Jurģis Eglītis, Ilze Miķelsone, Dace Stirāne, Māra Kuļša, Dace Driba, Daina Šmite, Agnese Studere, Dace Bērtule, Lolita Cibule, Marita Spuntele-Kondrjakova, Ailī Horna-Butkeviča, Andra Greitāne, Indra Straumēna, Līga Vainore, Rimma Beļikova, Liene Glāzere, Signe Tomsone, Guna Bērziņa, Ilze Tāse, Ingrīda Tambora, Inese Znotiņa, Aivars Vētra, Guna Semjonova
Fizioterapija10BakalaursObligātsAnita Vētra, Aivars Vētra, Ailī Horna-Butkeviča, Dace Stirāne, Dace Bērtule, Marita Spuntele-Kondrjakova, Zane Pavāre, Māra Kuļša, Līga Vainore, Rimma Beļikova, Signe Tomsone, Guna Bērziņa, Liene Glāzere, Ruta Balode, Dace Driba, Indra Straumēna
Ortozēšana - protezēšana8BakalaursObligāts
Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija7BakalaursObligātsIlze Blūmentāle
Ergoterapija7BakalaursObligātsZane Liepiņa
Fizioterapija7BakalaursObligātsAndra Greitāne, Ilze Miķelsone, Līga Vainore, Agnese Studere, Guna Semjonova, Jurģis Eglītis, Ailī Horna-Butkeviča, Anita Vētra, Dace Bērtule, Dace Driba, Dace Stirāne, Daiga Pulmane, Daina Šmite, Indra Straumēna, Lolita Cibule, Marita Spuntele-Kondrjakova, Māra Kuļša
Ortozēšana - protezēšana7BakalaursObligātsĒriks Švēde
Plānošanas periods:2021. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Audiologopēdija8BakalaursObligātsIlze Blūmentāle
Ergoterapija8BakalaursObligātsZane Liepiņa
Fizioterapija8BakalaursObligātsMāra Kuļša
Fizioterapija10BakalaursObligātsRimma Beļikova, Liene Glāzere, Līga Vainore, Ailī Horna-Butkeviča, Aivars Vētra, Anita Vētra, Dace Bērtule, Dace Driba, Dace Stirāne, Guna Bērziņa, Indra Straumēna, Marita Spuntele-Kondrjakova, Māra Kuļša, Ruta Balode, Signe Tomsone, Zane Pavāre
Ortozēšana - protezēšana8BakalaursObligātsĒriks Švēde