Struktūrvienība: Sporta un uztura katedra
Mērķauditorija:Sporta treneris
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Sporta zinātne

Veicināt izpratni par fizisko aktivitāšu nozīmi bērnu un jauniešu fiziskās un garīgās veselības nodrošināšanā. Iepazīstināt ar bērnu un jauniešu fitnesa tendencēm. Veicināt apgūt vecumposmam atbilstošas nodarbības plānošanu un realizēšanu.

Ķīmija, bioloģija un fizika vidusskolas līmenī.

Bērnu un jauniešu iesaistīšana fiziskajā aktivitātēs un sporta nodarbībās, atbilstoši spējām dažādos vecuma posmos.

Studiju kursa apguves rezultātā students pratīs atšķirt bērnu un jauniešu treniņa īpatnības no pieaugušo treniņiem, izvēlēties atbilstīgas treniņu metodes un paņēmienus darbā ar bērniem un jauniešiem, pamatot fizisko aktivitāšu nepieciešamību bērnu un jauniešu ikdienā.

Izstrādāt rekomendācijas fiziskai aktivitātei un nodarbību plānu bērniem un jauniešiem, atkarībā no veselības stāvokļa, fiziskās sagatavotības un mērķiem, izmantojot galvenos veselības sporta treniņa pamatprincipus. Izglītot un pārliecināt bērnus un jauniešus par fizisko vingrinājumu nepieciešamību un lomu mūsdienu sabiedrībā.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.