Pārlekt uz galveno saturu

Īsumā par studiju kursu

Kredītpunkti / ECTS:6 / 9
Kursa vadītājs: Dace Rezeberga
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:Bakalaura
Mērķauditorija:Ārstniecība
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Medicīna

Mērķis

Sniegt studentiem zināšanas par grūtniecības iestāšanos, norisi, dzemdību procesa un pēcdzemdību perioda fizioloģiju un patoloģiju, kā arī nepieciešamās praktiskās iemaņas šo zināšanu pielietošanai.
Sniegt studentiem zināšanas par dzimumsistēmas fizioloģiju un patoloģiju dažādos sievietes dzīves periodos, par galvenajām ginekoloģiskām saslimšanām, to diagnostiku, diferenciāldiagnostiku un ārstēšanas principiem, par ginekoloģisko slimību profilaksi, ginekoloģisko slimnieču rehabilitāciju, par ģimenes plānošanas metodēm, kā arī iemācīt nepieciešamās praktiskās iemaņas šo zināšanu pielietošanai.

Priekšzināšanas

Cilvēka anatomija, histoloģija, medicīnas šūnu bioloģija, embrioloģija, cilvēka homeostāze, fizioloģija, medicīnas mikrobioloģija, medicīniskā ģenētika, patoloģija, propedeitika, funkcionālā morfoloģija, topogrāfiskās anatomijas pamati, organisma funkciju adaptācija, iekšķīgas slimības (kardioloģija), klīniskā farmakoloģija, ievads ķirurģijā, radioloģija, audzēju patoloģija un morfoloģija, medicīnas ētika.

Rezultāti

Zināšanas

Izprot dzemdību palīdzības organizācijas principus, dzemdību palīdzības kvalitātes indikatorus, Latvijas likumdošanu par reproduktīvās veselības jautājumiem, spēj izklāstīt un paskaidrot sievietes dzimumorgānu anatomiju, fizioloģiju, apaugļošanas procesu, augļa un placentas attīstību, grūtniecības norises fizioloģiju. Pārzina reproduktīvās anamnēzes savākšanas principus un sievietes ginekoloģiskās izmeklēšanas pamatmetodes. Pārzina pamata antenatālo aprūpi, ģenētisko saslimšanu u.c. slimību skrīningu, izprot normālas un patoloģiskas grūtniecības norisi: spontāna grūtniecības pārtraukšanās līdz 22 grūtniecības nedēļām, ārpusdzemdes grūtniecība, trofoblastiskās slimības, normālas dzemdības, fizioloģisks pēcdzemdību periods, krūts ēdināšana, dzemdību distocija, priekšlaicīgas dzemdības, pārnēsāta grūtniecība, daudzaugļu grūtniecība, augļa stāvokļa novērtēšana grūtniecības laikā, TORCH infekcija grūtniecēm, izoimunizācija grūtniecības laikā, asiņošana grūtniecības laikā un pēcdzemdību periodā, dzemdību traumatisms mātei un auglim, hipertensīvi sarežģījumi grūtniecības laikā, sistēmiskas saslimšanas grūtniecības laikā, operatīvā dzemdniecība, pēcdzemdību septiskas komplikācijas, jaundzimušā adaptācija pēc piedzimšanas un primārā reanimācija, perinatālajā aprūpē pielietojamo medikamentu klīniskā farmakoloģija. Izprot grūtniecības pārtraukšanas kārtību un metodes līdz 22 grūtniecības nedēļām. Izprot dzimumceļu normālas mikrofloras nozīmi grūtniecības un ginekoloģisku patoloģiju izraisīšanā: STI, endogēna un jatrogēna infekcija - etioloģija, diagnostikas metodes, ietekme uz reproduktīvo veselību, ārstēšana, t.sk. grūtniecības laikā, iegurņa iekaisuma slimība, septiski sarežģījumi pēcdzemdību periodā (endometrīts, brūces infekcija). Izprot iemeslus asiņošanai no dzemdes: menstruālā cikla traucējumus, endometrija priekšvēža saslimšanas un endometrija vēzis, to diagnostikas un ārstēšanas principus. Izprot dzemdes kakla vēža primārās un sekundārās profilakses iespējas, dzemdes kakla vēža attīstības patoģenēzi, dzemdes kakla vēža diagnostikas un ārstēšanas principus. Pārzina ģimenes plānošanas metodes un izvēles principus. Izprot sievietes virilizācijas iemeslus, policistisku olnīcu sindroma diagnostiku, ārstēšanas principus, izprot estrogēnu nozīmi sievietes organismā dažādos dzīves periodos un estrogēnu deficīta izraisīto patoloģiju patoģenēzi, ārstēšanas principus (menopauze, hormonaizvietojoša terapija). Ir sapratne par ginekoloģijas subspecialitātēm – uroginekoloģiju un cilvēka embrioloģiju un reprodukciju un to risinātām problēmām – mazā iegurņa pamatnes disfunkciju un neauglību. Izprot galvenās ginekoloģiskās operācijas un manipulācijas, zina kā pacientes sagatavot tām un kā vadīt pēcoperācijas periodu. Ir izpratne par dzimumorgānu labdabīgiem un ļaundabīgiem audzējiem - dzemdes miomu un olnīcu audzējiem, par mazā iegurņa hronisku sāpju iemesliem un to diferencēšanas iespējās, endometriozi, primāru un sekundāru dismenoreju, premenstruālo sindromu.

Prasmes

Patstāvīgi apgūstamās prasmes:
1. Dzemdes bimanuāla izmeklēšana;
2. Dzemdes kakla izmeklēšana spoguļos, onkocitoloģijas paņemšana;
3. Leopolda paņēmieni un dzemdes augstuma mērījums;
4. Jaundzimušā reanimācija.

Kompetences

Savākt reproduktīvo anamnēzi;
Veikt vispārējo izmeklēšanu grūtniecei un ginekoloģiskai pacientei;
Noteikt grūtniecības laiku, pirmsdzemdību un pēcdzemdību dekrēta atvaļinājumu;
Prot pastāstīt un demonstrēt uz fantoma kaulainā iegurņa anatomiju - plaknes, izmērus; augļa galviņas anatomiju, izmērus; dzemdību biomehānismu pakauša priekšguļas priekšējā un mugurējā veidā;
Izprot fizioloģisku dzemdību norisi un prot to atspoguļot partogrammā;
Demonstrē roku paņēmienus fizioloģisku dzemdību pieņemšanā un jaundzimušā aprūpē;
Prot novērtēt augļa stāvokli – izklausīt augļa sirdstoņus ar stetoskopu, novērtēt kardiotokogrammu;
Māk novērtēt jaundzimušo pēc piedzimšanas (Apgares skala);
Zina nozīmēt un izskaidrot izmeklējumu nepieciešamību un interpretēt rezultātus grūtniecei antenatālās aprūpes laikā fizioloģiski noritošas grūtniecības gadījumā, spēj identificēt novirzes no normas;
Spēj identificēt un izskaidrot grūtniecības riska faktorus – ģenētisku anomāliju risku, asimptomātisku bakteriuriju, gestācijas diabētu, dzelzs deficīta anēmiju;
Citoloģisko rezultātu interpretācija;
Izmeklēt dzemdes kaklu spoguļos, paņemt uztriepi bakterioskopiskiem un bakterioloģiskiem izmeklējumiem (uz fantoma);
Spēj konsultēt sievieti par ģimenes plānošanas metožu izvēli un pielietošanu;
Var izskaidrot sievietei ginekoloģisku slimību simptomus, izmeklēšanas iespējas un izmeklēšanas metožu informativitāti un slimību profilakses iespējas un ārstēšanas iespējas;

Plānojums

Plānošanas periods:2014. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna10MaģistrsObligāts
Plānošanas periods:2015. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Māszinības5BakalaursObligātsKarlīna Elksne, Ināra Miltiņa, Anna Miskova
Medicīna8MaģistrsObligātsMaira Jansone, Anna Miskova, Diāna Bokučava, Antons Babuškins, Sandra Eihenberga, Zane Grabe, Irina Rumjanceva
Medicīna10MaģistrsObligāts
Medicīna7MaģistrsObligātsDiāna Bokučava, Jana Žodžika, Nellija Seimuškina, Dace Rezeberga, Anna Miskova, Biruta Geidāne, Maira Jansone, Vija Veisa, Ināra Miltiņa, Sandra Eihenberga, Karlīna Elksne, Ludmila Lopireva, Ludmila Minuhina, Svetlana Volkova, Diāna Kuņicina, Antons Babuškins, Līga Puksta-Gulbe, Olga Plisko, Ieva Briedīte
Medicīna7MaģistrsObligātsDace Rezeberga, Jana Žodžika, Sandra Eihenberga, Vija Veisa, Anna Miskova, Maira Jansone, Ilze Kreicberga, Karlīna Elksne, Zane Grabe, Antons Babuškins, Diāna BokučavaOlga Plisko,
Pediatrija7MaģistrsObligātsSanda Reinika, Vija Veisa, Dace Rezeberga, Anna Miskova, Ināra Miltiņa, Ieva Briedīte, Ludmila Lopireva, Ludmila Minuhina, Svetlana Volkova
Plānošanas periods:2016. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna7MaģistrsObligātsAnna Miskova, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Vija Veisa, Ilze Kreicberga, Maira Jansone, Irina Rumjanceva, Sandra Eihenberga, Ieva Briedīte, Jurijs Lapidus, Areta Garza, Zane Grabe
Medicīna8MaģistrsObligātsAnna Miskova, Ludmila Minuhina, Ināra Miltiņa, Biruta Geidāne, Svetlana Volkova, Līga Puksta-Gulbe, Ieva Briedīte, Dace Rezeberga, Diāna Kuņicina, Androniks Mitiļdžans, Irina Rumjanceva, Sanda Reinika
Medicīna8MaģistrsObligātsAnna Miskova, Sandra Eihenberga, Jana Žodžika, Maira Jansone, Antons Babuškins, Areta Garza, Zane Grabe, Ieva Briedīte, Nellija Seimuškina, Dace Rezeberga, Vija Veisa
Pediatrija8MaģistrsObligātsAnna Miskova, Ludmila Minuhina, Ieva Briedīte, Svetlana Volkova, Nellija Seimuškina, Ināra Miltiņa, Diāna Kuņicina
Plānošanas periods:2016. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna7MaģistrsObligātsDiāna Bokučava, Jana Žodžika, Nellija Seimuškina, Dace Rezeberga, Anna Miskova, Biruta Geidāne, Maira Jansone, Vija Veisa, Ināra Miltiņa, Sandra Eihenberga, Karlīna Elksne, Ludmila Lopireva, Ludmila Minuhina, Svetlana Volkova, Diāna Kuņicina, Antons Babuškins, Līga Puksta-Gulbe, Olga Plisko, Ieva Briedīte, Jurijs Lapidus, Ilze Kreicberga, Zane Grabe, Laura Keiša, Sanda Reinika, Jekaterīna Stankeviča, Irina Rumjanceva, Vita Začesta
Medicīna7MaģistrsObligātsJana Žodžika, Dace Rezeberga, Areta Garza, Zane Grabe, Irina Rumjanceva, Anna Miskova, Ilze Kreicberga, Vija Veisa, Antons Babuškins, Sandra Eihenberga, Diāna Andžāne, Olga Plisko, Ieva Briedīte, Jurijs Lapidus, Vita Začesta
Medicīna8MaģistrsObligātsMaira Jansone, Olga Plisko, Ieva Briedīte, Karlīna Elksne, Areta Garza, Antons Babuškins, Irina Rumjanceva, Jurijs Lapidus, Vija Veisa, Sandra Eihenberga, Jana Žodžika, Zane Grabe
Pediatrija7MaģistrsObligātsSanda Reinika, Vija Veisa, Dace Rezeberga, Anna Miskova, Ināra Miltiņa, Ieva Briedīte, Ludmila Lopireva, Ludmila Minuhina, Svetlana Volkova, Sandra Eihenberga, Nellija Seimuškina, Līga Puksta-Gulbe, Maira Jansone
Plānošanas periods:2017. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna8MaģistrsObligātsOskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Ieva Briedīte, Laura Keiša, Svetlana Volkova, Diāna Kuņicina, Ināra Miltiņa, Vija Veisa, Līga Puksta-Gulbe, Karlīna Elksne, Diāna Andžāne, Anna Miskova, Sandra Eihenberga, Nellija Seimuškina, Sanda Reinika, Jana Žodžika, Dace Rezeberga, Jurijs Lapidus, Olga Boka, Jekaterīna Stankeviča, Maira Jansone
Medicīna8MaģistrsObligātsIeva Briedīte, Laura Keiša, Olga Plisko, Jana Žodžika, Antons Babuškins, Sandra Eihenberga, Karlīna Elksne, Anna Miskova, Diāna Andžāne, Maira Jansone, Olga Boka
Medicīna7MaģistrsObligātsAnna Miskova, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Sandra Eihenberga, Ilze Kreicberga, Zane Grabe, Maira Jansone, Svetlana Jagodkina, Jurijs Lapidus, Irina Rumjanceva, Vija Veisa, Zane Pauniņa, Karlīna Elksne
Pediatrija8MaģistrsObligātsOskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Vija Veisa, Svetlana Volkova, Sanda Reinika, Ināra Miltiņa, Diāna Kuņicina
Plānošanas periods:2017. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna7MaģistrsObligātsSvetlana Jagodkina, Oskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Eduards Brīvmanis, Diāna Kuņicina, Maira Jansone, Olga Plisko, Svetlana Volkova, Ināra Miltiņa, Zane Grabe, Laura Rācene, Jurijs Lapidus, Diāna Andžāne, Karlīna Elksne, Laura Lūse, Anna Miskova, Irina Rumjanceva
Medicīna7MaģistrsObligātsOlga Plisko, Jurijs Lapidus, Svetlana Jagodkina, Anna Miskova, Diāna Bokučava, Oskars Leinerts, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Karlīna Elksne, Ilze Kreicberga, Maira Jansone, Sandra Eihenberga, Lāsma Līdaka, Laura Rācene, Zane Grabe, Antons Babuškins, Ieva Briedīte, Olga Boka, Irina Rumjanceva
Medicīna8MaģistrsObligātsGunta Lazdāne, Vija Veisa, Jana Žodžika, Zane Grabe, Anna Miskova, Karlīna Elksne, Maira Jansone, Olga Plisko, Antons Babuškins, Irina Rumjanceva, Lāsma Līdaka, Sandra Eihenberga, Diāna Andžāne, Laura Lūse, Ieva Briedīte, Natālija Vedmedovska
Pediatrija7MaģistrsObligātsLudmila Minuhina, Oskars Leinerts, Ieva Briedīte, Diāna Andžāne, Svetlana Volkova, Ināra Miltiņa, Jana Žodžika, Dace Rezeberga, Natālija Vedmedovska, Svetlana Jagodkina
Plānošanas periods:2018. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna8MaģistrsObligātsSvetlana Jagodkina, Oskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Eduards Brīvmanis, Ieva Briedīte, Svetlana Volkova, Olga Plisko, Maira Jansone, Sandra Eihenberga, Jana Žodžika, Diāna Andžāne, Diāna Kuņicina, Dace Rezeberga, Ināra Miltiņa, Anastasija Pazeičuka, Anna Miskova, Zane Grabe, Jekaterīna Stankeviča, Lāsma Līdaka, Karlīna Elksne, Irina Rumjanceva, Katerīna Alehnoviča, Lāsma Bidiņa, Jana Bjornsone, Elīna Gelderiņa, Viktorija Kovaļevska, Katrīna Kalniņa, Ija Lisovaja, Līva Ušpele, Biruta Geidāne, Laura Rācene, Natālija Bērza
Medicīna8MaģistrsObligātsGunta Lazdāne, Maira Jansone, Olga PliskoJana Žodžika, Sandra Eihenberga, Jurijs Lapidus, Olga Boka, Karlīna Elksne, Natālija Bērza, Zane Grabe, Svetlana Jagodkina, Ieva Briedīte, Diāna Andžāne, Lāsma Līdaka, Ilze Kreicberga, Irina Rumjanceva, Antons Babuškins, Anna Miskova, Vija Veisa,
Medicīna7MaģistrsObligātsSvetlana Jagodkina, Jekaterina Jagodzinska-Peškova, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Anna Miskova, Jurijs Lapidus, Ilze Kreicberga, Antons Babuškins, Sandra Eihenberga, Diāna Andžāne, Karlīna Elksne, Zane Grabe, Ieva Briedīte, Olga Plisko, Irina Rumjanceva, Kristīne Pčolkina, Laura Rācene
Pediatrija8MaģistrsObligātsSvetlana Jagodkina, Oskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Laura Rācene, Maira Jansone, Svetlana Volkova, Dace Rezeberga, Diāna Kuņicina, Katerīna Alehnoviča, Iveta Iļjenkova
Plānošanas periods:2018. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna7MaģistrsObligātsOskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Svetlana Jagodkina, Jana Bjornsone, Iveta Iļjenkova, Olga Boka, Ināra Miltiņa, Eduards Brīvmanis, Svetlana Volkova, Līva Ušpele, Diāna Kuņicina, Sandra Eihenberga, Laura Rācene, Diāna Andžāne, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Anna Miskova, Jurijs Lapidus, Elīna Gelderiņa, Anastasija Pazeičuka, Ieva Briedīte, Vija Veisa, Elizabete Pumpure, Maija Koka, Anna Kornete
Medicīna7MaģistrsObligātsSvetlana Jagodkina, Diāna Andžāne, Jana Žodžika, Sandra Eihenberga, Olga Plisko, Anna Miskova, Ilze Kreicberga, Līva Ušpele, Antons Babuškins, Laura Rācene, Ieva Briedīte, Maira Jansone, Irina Rumjanceva, Kristīne Pčolkina, Olga Boka, Zane Grabe, Dace Rezeberga, Vija Veisa, Jurijs Lapidus
Medicīna8MaģistrsObligātsGunta Lazdāne, Sandra Eihenberga, Vija Veisa, Jurijs Lapidus, Natālija Bērza, Irina Rumjanceva, Zane Grabe, Anna Miskova, Ieva Briedīte, Lāsma Līdaka, Dace Rezeberga, Maira Jansone, Jana Žodžika, Antons Babuškins, Olga Plisko, Laura Rācene, Māris Arājs, Elizabete Pumpure
Pediatrija7MaģistrsObligātsOskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Svetlana Jagodkina, Anastasija Pazeičuka, Eduards Brīvmanis, Svetlana Volkova, Vija Veisa, Diāna Andžāne, Irina Rumjanceva, Jurijs Lapidus, Dace Rezeberga, Olga Boka, Jana Žodžika, Gita Jansone, Maija Koka, Laura Rācene
Plānošanas periods:2019. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna8MaģistrsObligātsIveta Iļjenkova, Eduards Brīvmanis, Jekaterīna Stankeviča, Jana Bjornsone, Gita Jansone, Viktorija Kovaļevska, Svetlana Volkova, Ludmila Minuhina, Dace Rezeberga, Jūlija Tarasova, Elizabete Pumpure, Diāna Kuņicina, Irina Rumjanceva, Ināra Miltiņa, Lāsma Bidiņa, Sandra Eihenberga, Līva Ušpele, Jurijs Lapidus, Līga Puksta-Gulbe, Anna Kornete, Laura Lūse, Vija Veisa, Jana Žodžika, Anna Miskova, Lāsma Līdaka, Katrīna Kalniņa, Ieva Briedīte, Olga Boka
Medicīna8MaģistrsObligātsIeva Briedīte, Natālija Bērza, Gunta Lazdāne, Māris Arājs, Maira Jansone, Zane Grabe, Sandra Eihenberga, Līva Ušpele, Irina Rumjanceva, Anna Miskova, Antons Babuškins, Olga Plisko, Kristīne Pčolkina, Vija Veisa, Jana Žodžika, Olga Boka, Katrīna Kalniņa, Jurijs Lapidus, Elizabete Pumpure
Medicīna7MaģistrsObligātsOlga Boka, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Laura Rācene, Vija Veisa, Ilze Kreicberga, Svetlana Jagodkina, Antons Babuškins, Kristīne Pčolkina, Eduards Brīvmanis, Jurijs Lapidus, Maira Jansone, Zane Grabe, Anna Miskova, Olga Plisko, Elizabete Pumpure, Natālija Bērza, Ieva Briedīte, Sandra Eihenberga, Irina Rumjanceva, Līva Ušpele, Katrīna Kalniņa
Pediatrija8MaģistrsObligātsInāra Miltiņa, Jurijs Lapidus, Ludmila Minuhina, Svetlana Volkova, Dace Rezeberga, Anastasija Pazeičuka, Anna Miskova, Līga Puksta-Gulbe, Maija Koka, Sandra Eihenberga, Diāna Kuņicina, Elizabete Pumpure, Laura Rācene, Anna Kornete
Plānošanas periods:2019. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna7MaģistrsObligātsJana Žodžika, Dace Rezeberga, Ināra Miltiņa, Svetlana Volkova, Oskars Leinerts, Ludmila Minuhina, Diāna Kuņicina, Jana Bjornsone, Līga Puksta-Gulbe, Maija Koka, Laura Lūse, Olga Plisko, Sandra Eihenberga, Ija Lisovaja, Elīna Gelderiņa, Svetlana Jagodkina, Iveta Iļjenkova, Anna Kornete, Eduards Brīvmanis, Elizabete Pumpure, Līva Ušpele, Lāsma Bidiņa, Santa Smilga, Žanna Bojarune, Zane Ozolniece, Anita Ungure, Kristina Gomoņeca, Māris Arājs, Laura Rācene, Jurģis Vītols
Medicīna7MaģistrsObligātsDace Rezeberga, Jana Žodžika, Olga Boka, Svetlana Jagodkina, Maira Jansone, Ilze Kreicberga, Kristīne Pčolkina, Ieva Briedīte, Anna Kornete, Natālija Bērza, Sandra Eihenberga, Jurijs Lapidus, Natālija Vedmedovska, Maija Koka, Gita Jansone, Anna Miskova, Diāna Bokučava, Olga Plisko, Ija Lisovaja, Katrīna Kalniņa, Santa Smilga, Zane Grabe, Elizabete Pumpure
Medicīna8MaģistrsObligātsSandra Eihenberga, Gunta Lazdāne, Māris Arājs, Vija Veisa, Antons Babuškins, Anna Miskova, Kristīne Pčolkina, Gita Jansone, Jana Žodžika, Olga Plisko, Olga Boka, Maira Jansone, Natālija Bērza, Eduards Brīvmanis, Laura Rācene, Ieva Briedīte, Anita Ungure, Dace Rezeberga, Elizabete Pumpure, Maija Koka, Laura Lūse, Zane Grabe, Jurģis Vītols, Līva Ušpele
Pediatrija7MaģistrsObligātsIja Lisovaja, Svetlana Volkova, Ludmila Minuhina, Oskars Leinerts, Līga Puksta-Gulbe, Gita Jansone, Ināra Miltiņa, Laura Rācene, Elīna Gelderiņa, Santa Smilga, Kristina Gomoņeca, Anita Ungure, Dace Rezeberga, Jana Žodžika, Maija Koka, Māris Arājs
Plānošanas periods:2020. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna8MaģistrsObligātsInāra Miltiņa, Nellija Seimuškina, Līga Puksta-Gulbe, Laura Lūse, Ludmila Minuhina, Svetlana Volkova, Kristina Gomoņeca, Laura Rācene, Sandra Eihenberga, Dace Rezeberga, Diāna Kuņicina, Maija Koka, Adele Grasmane, Anna Kornete, Ija Lisovaja, Olga Boka, Anna Miskova, Maira Jansone, Anita Ungure, Katrīna Kalniņa, Eduards Brīvmanis, Santa Smilga, Gunta Lazdāne, Gita Jansone, Elizabete Pumpure
Medicīna8MaģistrsObligātsAnna Miskova, Karlīna Elksne, Jurģis Vītols, Kristīne Pčolkina, Līva Ušpele, Maira Jansone, Jana Žodžika, Olga Boka, Ieva Briedīte, Eduards Brīvmanis, Nellija Seimuškina, Gunta Lazdāne, Vija Veisa, Olga Plisko, Sandra Eihenberga, Natālija Vedmedovska, Jurijs Lapidus, Zane Grabe, Elizabete Pumpure, Ināra Miltiņa, Santa Smilga, Anna Kornete, Antons Babuškins, Laura Rācene, Natālija Bērza, Laura Lūse, Maija Koka, Anna Šibalova, Gita Jansone, Anita Ungure
Medicīna7MaģistrsObligātsDace Rezeberga, Jana Žodžika, Karlīna Elksne, Ilze Kreicberga, Svetlana Jagodkina, Jurģis Vītols, Jurijs Lapidus, Anna Miskova, Ieva Briedīte, Līva Ušpele, Zane Grabe, Anna Kornete, Maira Jansone, Natālija Bērza, Sandra Eihenberga, Sanda Reinika, Natālija Vedmedovska, Vija Veisa, Antons Babuškins, Laura Rācene, Olga Plisko, Maija Koka, Santa Smilga
Pediatrija8MaģistrsObligātsSanta Smilga, Ludmila Minuhina, Svetlana Volkova, Ināra Miltiņa, Elīna Sedleniece, Anna Šibalova, Jana Bjornsone, Adele Grasmane, Laura Rācene, Gunta Lazdāne, Olga Boka, Dace Rezeberga
Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna7MaģistrsObligātsOlga Boka, Līga Puksta-Gulbe, Anna Miskova, Dace Rezeberga, Gunta Lazdāne, Ināra Miltiņa, Maira Jansone, Sandra Eihenberga, Svetlana Volkova, Jana Žodžika, Vija Veisa, Svetlana Jagodkina, Ieva Briedīte, Karlīna Elksne
Medicīna8MaģistrsObligātsJurijs Lapidus, Svetlana Jagodkina, Olga Boka, Antons Babuškins, Anna Miskova, Dace Rezeberga, Gunta Lazdāne, Ieva Briedīte, Ilze Kreicberga, Jana Žodžika, Karlīna Elksne, Maira Jansone, Natālija Bērza, Natālija Vedmedovska, Sandra Eihenberga, Vija Veisa, Zane Grabe
Medicīna7MaģistrsObligātsOlga Boka, Anna Kornete, Antons Babuškins, Anna Miskova, Gunta Lazdāne, Ieva Briedīte, Ināra Miltiņa, Jana Žodžika, Karlīna Elksne, Maira Jansone, Natālija Bērza, Natālija Vedmedovska, Sandra Eihenberga, Vija Veisa, Zane Grabe
Pediatrija7MaģistrsObligātsOlga Boka, Dace Rezeberga, Gunta Lazdāne, Ināra Miltiņa, Svetlana Volkova, Jana Žodžika, Vija Veisa, Sandra Eihenberga, Svetlana Jagodkina, Karlīna Elksne
Plānošanas periods:2021. gada pavasara semestris
Studiju programmaStudiju semestrisProgrammas līmenisStudiju kursa kategorijaDocētājiGrafiks
Medicīna8MaģistrsObligātsAnna Miskova, Ināra Miltiņa, Karlīna Elksne, Maira Jansone, Līga Puksta-Gulbe, Olga Boka, Svetlana Jagodkina, Svetlana Volkova, Vija Veisa, Sandra Eihenberga, Zane Grabe, Jurijs Lapidus
Medicīna7MaģistrsObligātsJurijs Lapidus, Svetlana Jagodkina, Olga Boka, Antons Babuškins, Anna Miskova, Dace Rezeberga, Gunta Lazdāne, Ieva Briedīte, Ilze Kreicberga, Jana Žodžika, Karlīna Elksne, Maira Jansone, Natālija Bērza, Natālija Vedmedovska, Sandra Eihenberga, Vija Veisa, Zane Grabe
Medicīna8MaģistrsObligātsOlga Boka, Antons Babuškins, Anna Miskova, Gunta Lazdāne, Ieva Briedīte, Jana Žodžika, Karlīna Elksne, Maira Jansone, Natālija Bērza, Natālija Vedmedovska, Sandra Eihenberga, Vija Veisa, Zane Grabe
Pediatrija8MaģistrsObligātsAnna Miskova, Ināra Miltiņa, Karlīna Elksne, Līga Puksta-Gulbe, Maira Jansone, Sandra Eihenberga, Olga Boka, Svetlana Volkova, Svetlana Jagodkina, Vija Veisa