Struktūrvienība: Juridiskā fakultāte
Līmenis:Bakalaura
Mērķauditorija:Personu un īpašuma aizsardzība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātne; Tiesību teorija un vēsture

Iegūt teorētiskas un praktiskas zināšanas ekonomikā izdarīto noziedzīgo nodarījumu izmeklēšana un apkarošanā.

Uzdevumi: veidot izpratni par ekonomisko noziegumu izmeklēšanas metodoloģiju, Operatīvās darbības rezultāta iegūtas informācijas izmantošanu kriminālprocesā, apkarošanas īpatnībām.

Krimināllikuma, Kriminālprocesa likuma, Operatīvas darbības likuma priekšzināšanas.

Studenti iegūst nepieciešamas zināšanas par ekonomisko noziegumu izmeklēšanas īpatnībām.

Analizēt, sintezēt un izvērtēt, pielietot iegūtās zināšanas darbā.

Spējas pielietot iegūtas teorētiskas zināšanas praktiskajā darbā, komunikācijas prasmes – ar kolēģiem, ar citiem studentiem par krimināltiesisko problemātiku, demonstrēt sociālās prasmes un emocionālo inteliģenci, ievirze uz tālāk mācīšanās prasmēm.

Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Policijas darbs7BakalaursIerobežota izvēle