Kredītpunkti / ECTS:5 / 7.5
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Politika

Kursa mērķis ir izpētīt Eiropas Savienību kā pārnacionālu pārvaldības iestādi un tās ietekmi uz nacionālajām valstīm tās robežās un ārpus tās.

Pamatzināšanas par ES pārvaldību.

Studenti demonstrē dziļu izpratni par ES attīstību un tās mūsdienu struktūru un darbību, tostarp tās tiesisko regulējumu, institūcijām, lēmumu pieņemšanas procesiem un praksi, mijiedarbību starp ES institūcijām un to mijiedarbību ar ES dalībvalstīm, dalībvalsts ietekmi, valstīm ES un ES ietekmei ārpus tās robežām.

Parāda sistemātisku ieskatu ES oficiālajā un neformālajā darbībā. Studentiem jāspēj analizēt un novērtēt ES darbību un procesus tās institucionālajā sistēmā un ārpus tās. Parāda profesionālas prezentācijas prasmes un spēju izskaidrot dažādus ar ES saistītus jautājumus gan speciālistu, gan nespeciālistu auditorijai.

Parāda izsmalcinātu izpratni un skaidru atzinību par ES attīstību un darbību. Studentiem jāspēj demonstrēt skaidru izpratni par ES pārvaldības darbību.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.