Kredītpunkti / ECTS:3 / 4.5
Mērķauditorija:Uzņēmējdarbības vadība
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Ekonomika; Makroekonomika

Kursa mērķis ir iepazīstināt studentus ar starptautiskās ekonomiskās un uzņēmējdarbības vides sociāli - ekonomiskajiem, politiskajiem un tiesiskiem aspektiem. Kursa pamatā ir globalizācijas, tiesiskās problēmās un Zaļā kursa politikas analīze, starptautiskās vides ietvaros. Kursā galvenā uzmanība tiks pievērsta ieskatiem pasaules sociālekonomiskajās un tiesiskās tendencēs, kā arī dažādu spēlētāju iesaiste globālo lēmumu pieņemšanā saistībā ar zaļās ekonomikas, tiesiskajām un biznesa tendencēm. Īpaša uzmanība tiks pievērsta studentu prezentācijām un diskusijām.

Makroekonomika, mikroekonomika, ievads tiesību teorijā.

Studiju kursa sekmīgas apguves rezultātā studenti iegūs zināšanas par globālās biznesa vides īpatnībām un likumsakarībām uzņēmējdarbības kontekstā.

Prasmes analizēt un pētīt globālā biznesa politisko un tiesisko vidi, izdarīt secinājumus. Izprast valstu politikas īpatnības un to ietekmi uz uzņēmējdarbību gan vietējā, gan globālā mērogā.

Spēja analizēt valstu politikas veidošanas principus un īpatnības; spēja raksturot tiesiskās vides īpatnības.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.