Struktūrvienība: Ķirurģijas katedra
Mērķauditorija:Rehabilitācija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Klīniskā medicīna; Ķirurģija

Sniegt iespēju studējošajiem apgūt zināšanas par diētas iespējām un attiecīgiem ierobežojumiem ķirurģisko slimību gadījumā.

1. – 4. semestru apmācības cikli cilvēka anatomijā, fizioloģijā, patofizioloģijā un slimību propedeitikā.

Studiju kursa apguves rezultātā students iegūst pamatzināšanas par vispārējās ķirurģijas principiem, diētas īpatnībām ķirurģiskiem un uroloģiskiem pacientiem, pacientu sagatavošanu operācijām un pēcoperācijas aprūpes īpatnībām.

Studiju kursa apguves rezultātā studējošais pratīs ievākt ķirurģisko pacientu anamnēzi, atpazīt biežākās vēdera dobuma ķirurģiskās slimības.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti būs spējīgi izvērtēt ķirurģisko pacientu vispārējo stāvokli.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Uzturs, RFU6BakalaursObligātsJānis Vilmanis