Struktūrvienība: RSU Liepājas filiāle
Kursa vadītājs:Ieva Pelīte
Studiju tips:Pilna laika
Līmenis:Īsā cikla (Pirmā līmeņa)
Mērķauditorija:Māszinības; Ārstniecība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Psiholoģija; Sociālā psiholoģija

Attīstīt studentiem izpratni par socioloģijas teorijām, sociālās psiholoģijas pamatjēdzieniem, cilvēka socializācijas procesu, veidot priekšstatu par psiholoģijas zinātni, tās saikni ar citām zinātnēm, cilvēka kognitīvo un emocionālo sfēru un personību.

Vidusskolas līmeņa zināšanas sociālajās zinātnēs.

Atpazīst socioloģijas teorijas, sociālās psiholoģijas pamatjēdzienus. Izprot cilvēka socializācijas procesu, kā arī psiholoģijas kā zinātnes nozīmi. Izprot pētīšanas metodes, psiholoģijas vēsturi, cilvēka kognitīvo un emocionālo sfēru, personību.

Orientēsies socioloģijas teorijās, sociālās psiholoģijas pamatjēdzienos un cilvēka socializācijas procesa dinamikā, kā arī vispārīgās psiholoģijas pamatjēdzienos, cilvēka kognitīvās un emocionālās sfēras, personības pamatjēdzienos.

Integrēs socioloģijas teorijas, sociālās psiholoģijas pamatjēdzienus, vispārīgās psiholoģijas aspektus veselības aprūpes procesā.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Ārsta palīgs, LFAP2Pirmais līmenisIerobežota izvēleIveta Leja-Andersone