Kursa vadītājs:Diāna Arāja
Studiju tips:Pilna laika
Mērķauditorija:Sociālā labklājība un sociālais darbs; Rehabilitācija; Māszinības; Zobārstniecība; Ārstniecība; Farmācija
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Medicīnas bāzes zinātne, tai skaitā farmācija; Sociālā farmācija

Apgūt teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas veselības ekonomikas un farmakoekonomikas konceptuālajos jautājumos un jaunākajās zinātniskajās atziņās.

Atbilstoši specialitātei (speciālas priekšzināšanas nav nepieciešamas).

Studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs noteikt veselības aprūpes sistēmas galvenos elementus un raksturot finansēšanas metodes; spēs uzskaitīt un aprakstīt galvenās ekonomiskās novērtēšanas metodes veselības aprūpē, kā arī spēs izskaidrot zāļu apmaksas un kompensācijas sistēmas principus.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs identificēt nepieciešamos datus un izmantot tos konkrēto ekonomisko rādītāju aprēķināšanai veselības aprūpē.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti spēs analizēt un interpretēt iegūtos ekonomiskos rādītājus, novērtēt veselības aprūpes sistēmas attīstības tendences un piedāvāt risinājumus iespējamām problēmām, pamatojot savu viedokli.

Plānošanas periods:2024. gada pavasara semestris
Brīvās izvēles studiju kursi, C-kursi 2Free choiceDiāna Arāja