Pārlekt uz galveno saturu

Nodarbību un lekciju grafiks "2020. gada pavasara semestris"

ASNSF2017z1

Tr 12.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Sniedze Laivacuma
Tr 19.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Angelika Krūmiņa
Tr 26.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Gunta Stūre
Tr 04.03.2020
16:00 - 17:30
Lekcija
Auditorija Nr.1, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Tr 11.03.2020
16:00 - 17:30
Lekcija
Auditorija Nr.1, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Ginta Balode
Pr 16.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Gundars Lācis
Pr 23.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Gunta Stūre
Pr 30.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Pr 20.04.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
telpa Nr.5, Pilsoņu iela 13, 11. korpuss 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
Pr 27.04.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Pr 11.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Guntis Karelis
Pr 18.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Sniedze Laivacuma
Pr 25.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Aleksandrs Černušenko
Pr 01.06.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Gunta Stūre
Pr 08.06.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.4, "Upeslejas" Stopiņu novads, Rīgas rajons, 2.stāvs
Linda Barkāne

ASNSF2017z2

Tr 12.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Sniedze Laivacuma
Tr 19.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Angelika Krūmiņa
Tr 26.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Gunta Stūre
Tr 04.03.2020
16:00 - 17:30
Lekcija
Auditorija Nr.1, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Tr 11.03.2020
16:00 - 17:30
Lekcija
Auditorija Nr.1, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Ginta Balode
Pr 16.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Gundars Lācis
Pr 23.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Gunta Stūre
Pr 30.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Pr 20.04.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
telpa Nr.5, Pilsoņu iela 13, 11. korpuss 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
Pr 27.04.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Pr 11.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Guntis Karelis
Pr 18.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Sniedze Laivacuma
Pr 25.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Aleksandrs Černušenko
Pr 01.06.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Gunta Stūre
Pr 08.06.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.4, "Upeslejas" Stopiņu novads, Rīgas rajons, 2.stāvs
Linda Barkāne

ASNSF2017z3

Tr 12.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Sniedze Laivacuma
Tr 19.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Angelika Krūmiņa
Tr 26.02.2020
20:00 - 21:30
Lekcija
Videolekcija; Infektoloģijas katedra; Linezera iela 3; 4B nod.; 205.kab.; t.67014717
Gunta Stūre
Tr 04.03.2020
16:00 - 17:30
Lekcija
Auditorija Nr.1, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Tr 11.03.2020
16:00 - 17:30
Lekcija
Auditorija Nr.1, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Ginta Balode
Pr 16.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Gundars Lācis
Pr 23.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Gunta Stūre
Pr 30.03.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Pr 20.04.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
telpa Nr.5, Pilsoņu iela 13, 11. korpuss 2.stāvs
Iļja Drjagunovs
Pr 27.04.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Monta Madelāne
Pr 11.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Guntis Karelis
Pr 18.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.6, Hipokrāta iela 2; RSU Studiju centrs, 1.stāvs
Sniedze Laivacuma
Pr 25.05.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Aleksandrs Černušenko
Pr 01.06.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa (Konferenču zāle Nr.4), Linezera iela 3, 4.nodaļa 2.stāvs
Gunta Stūre
Pr 08.06.2020
12:15 - 14:30
Nodarbība
Mācību telpa Nr.4, "Upeslejas" Stopiņu novads, Rīgas rajons, 2.stāvs
Linda Barkāne