Kursa vadītājs:Zigurds Zaķis
Mērķauditorija:Vadībzinātne; Uzņēmējdarbības vadība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Vadībzinātne; Uzņēmējdarbības vadība

Veidot studentiem izpratni par efektīvu integrētā mārketinga komunikācijas (IMK) kampaņu izveidi digitālajā laikmetā, komunikācijas stratēģiskās plānošanas pieejām un instrumentiem, integrēto kampaņu izstrādes un realizācijas teorētiskajiem un praktiskajiem aspektiem.

Kursa apguvei studentiem nepieciešamas priekšzināšanas par mārketingu un reklāmu, patērētāju uzvedību, un vēlamas zināšanas par biznesa, tai skaitā starptautiska biznesa pamatiem un tā vadīšanu.

Kursa apguves rezultātā studenti gūst zināšanas par IMK integrēto kampaņu stratēģiskās plānošanas pamatprincipiem, pieejām un instrumentiem.

Kursa apguves rezultātā, ievērojot diskusijas nodarbībās, individuālo un grupu darbu izpildē un praktiskajam semināram, studenti iegūst prasmes IMK integrēto kampaņu komunikācijas stratēģijas izstrādē un kampaņu un komunikācijas aktivitāšu sistemātiskā izvērtēšanā.

Sekmīgas studiju kursa apguves rezultātā studējošie būs apguvuši pamatus IMK integrēto kampaņu stratēģijas veidošanai un komunikācijas stratēģiskās plānošanas pamatus.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.