Kursa vadītājs:Lilija Antoņēviča
Mērķauditorija:Māszinības
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Medicīna; Veselības aprūpe

Pilnveidot studentu iepriekš apgūto klīnisko prasmju kvalitāti, nodrošinot Māszinību un dzemdību aprūpes katedras docētāju vadītu pre-klīnisko studentu praksi RSU Medicīnas Izglītības Tehnoloģiju Centrā.

Studiju programmas “Māszinības” iepriekš apgūto klīnisko studiju kursu aprakstos norādītās zināšanas, prasmes un kompetences. Jābūt apgūtām manipulācijām iekļautām studiju kursā "Klīniskā aprūpe un rehabilitācija pacientu aprūpē"

Students spēj aprakstīt studiju kursā iekļauto manipulāciju mērķus, indikācijas un kontrindikācijas. Students spēj aprakstīt svarīgākos studiju kursā iekļauto manipulāciju izpildes posmus.

Students spēj sekmīgi (atbilstoši RSU apstiprinātam aprakstam un vērtēšanas kritērijiem) demonstrēt studiju kursā iekļauto manipulāciju izpildi pre-klīniskos apstākļos (uz manekeniem, mulažām, simulētā vidē utt.).

Students spēj pieņemt pamatotu lēmumu par konkrētas klīniskās manipulācijas nepieciešamību un spēj sekmīgi to realizēt standartizētos apstākļos, pārbaudot veiktās manipulācijas efektivitāti.

Plānošanas periods:2021. gada pavasara semestris
Māszinības, ĀSNMZF2BakalaursObligātsEva Cela, Lilija Antoņēviča
Māszinības, MZF2BakalaursObligātsInta Kalniņa, Ailī Horna-Butkeviča, Eva Cela, Lilija Antoņēviča