Kursa vadītājs: Liāna Deklava
Mērķauditorija:Māszinības
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Medicīna; Veselības aprūpe

Iegūt zināšanas par terapeitisku attiecību veidošanas pamatprincipiem, veicināt pamatprasmju attīstību veiksmīgas komunikācijas un terapeitisku attiecību vadīšanā.

Psihosociālās vajadzības, saskarsme veselības aprūpē, transkulturālā aprūpe, veselības aprūpes filozofija, psihosomatiskā medicīna, stresa menedžments.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti prot aprakstīt veiksmīgas komunikācijas pamatprincipus, terapeitisko attiecību un terapeitiskās vides veidošanas nosacījumus.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti spēj diferencēt pacienta vajadzības komunikācijā, novērtēt ar stresu saistītas situācijas pacienta aprūpē un izstrādāt atbilstošu attiecību modeli.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti spēj analizēt pacientu kā personību, novērtēt viņa vajadzības komunikācijā un ģenerēt terapeitisku attiecību vadīšanas nosacījumus.

Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Māszinības3MaģistrsObligātsLiāna Deklava