Kredītpunkti / ECTS:3 / 4.5
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Socioloģija
Zinātnes nozare:Socioloģija

Kursa gaitā tiks veidota izpratne par kvalitatīvā pētījuma procesu, par galvenajām kvalitatīvā pētījuma metodēm, kā arī par datu vākšanu un to analīzi kvalitatīvajā pētījumā.

Nepieciešamas priekšzināšanas socioloģijas teorijās un kvantitatīvajās pētījumu metodēs.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti iegūst zināšanas par zinātnisko pieeju un sociālās zinātnes mērķiem; par kvalitatīvo metodoloģiju un kvalitatīvajām pētījumu metodēm.

Studiju kursa apguves rezultātā studentiem būtu jāspēj identificēt un pielietot praksē svarīgākās teorijas, jēdzienus, terminoloģiju un kvalitatīvās pētījuma metodes. Studenti pilnveidos kritiskās domāšanas un informācijas vākšanas prasmes, attīstīs patstāvīgā darba un grupu darba prasmes.

Studiju kursa apguves rezultātā studentiem ir iegūta kompetence veikt kvalitatīvo pētījumu atbilstoši kvalitatīvās metodoloģijas nosacījumiem.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.