Struktūrvienība: Politikas zinātnes katedra
Līmenis:2. cikla (Maģistra)
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Zinātnes nozare:Starptautiskā politika

Kursa mērķis ir izvērtēt kvantitatīvo un kvalitatīvo metožu izmantošanas iespējamību, veicot konkrētu pētniecisko darbu. Noteikt maģistra darba izstrādes metodes, iekļaujot datu ticamības pārbaudi.

Studējošam nepieciešamas priekšzināšanas datu apstrādei interneta vidē, jāorentējas naratīvā materiāla klasifikācijā.

• Studenti iegūs zināšanas par pētniecības veikšanu saistībā ar starptautiskajām attiecībām, salīdzinošo politiku un Eiropas un Latvijas politiku.
• Studenti pratīs izvēlēties optimālāko darbības veidu jaunu rezultātu iegūšanai.

• Studenti spēs pielietot praksē kvalitatīvo un kvantitatīvo analīzi, nosakot sev prioritāro.
• Spēs veikt izvēlēto empīrisko datu klasifikāciju.

• Pratīs iegūtos empīriskos un kvantitatīvos datus interpretēt un izdarīt teorētiskus secinājumus.
• Spēs argumentēt darba hipotēzes pārbaudes rezultātus.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.