Struktūrvienība: Sporta un uztura katedra
Kursa vadītājs:Rudīte Skroderēna
Līmenis:Īsā cikla (Pirmā līmeņa)
Mērķauditorija:Sporta treneris
Zinātnes nozare:Sporta zinātne

Mācīt pilates klasiskās vingrošanas sistēmas teoriju, praktiskās prasmes un iemaņas.

Nepieciešamas priekšzināšanas anatomijā, fizioloģijā, biomehānikā, vēlamas zināšanas psiholoģijā, vingrošanas pamatos un terminoloģijā.

Studiju kursa apguves rezultātā studenti iegūs pamatzināšanas klasiskajā Pilates vingrošanas sistēmas teorijā, metodoloģijā un nodarbības sastādīšanā.

Studiju kursa apguves rezultātā students pratīs tehniski korekti izpildīt pilates vingrinājumu pamatkustības, izmantojot pamatprincipus, metodiski pareizi vadīt Pilates klasisko nodarbību un dozēt slodzi. Spēs korekti labot klientu kļūdas un vingrinājumu izpildīšanas tehniku, sastādīt dažādas Pilates klasiskās sērijas nodarbību programmas atkarībā no izvēlētā mērķa.

Izmantojot iegūtās zināšanas un prasmes studējošie spēs izvērtēt Pilates vingrinājumu pareizu izpildes tehniku un to pielietošanas nepieciešamību veselības un fiziskās sagatavotības uzlabošanai. Metodiski pareizi vadīt Pilates klasisko vingrinājumu sēriju un dozēt slodzi, korekti labot klientu kļūdas un kontrolēt vingrinājumu izpildīšanas tehniku, sastādīt dažādas Pilates klasiskās sērijas nodarbību programmas atkarībā no izvēlētā mērķa.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.