Kursa vadītājs:Lāsma Šķestere
Mērķauditorija:Komunikācijas zinātne
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Komunikācijas zinātne; Bibliotēkzinātne

Kursa mērķis ir attīstīt zināšanu pamatbāzi, teorētisko pamatu, bez kura nav iedomājama sabiedrisko attiecību veiksmīga prakse. Kursu beigušajiem studentiem jābūt visaptverošai izpratnei par sabiedriskajām attiecībām, to lomu un nozīmi organizācijas veiksmīgā darbībā. Studentiem, kursu beidzot, jāprot analizēt dažādas sabiedrisko attiecību problēmas un pielietot sabiedrisko attiecību instrumentus komunikācijas izaicinājumu risināšanā.

Nav nepieciešamas.

Studiju kursa apguves rezultātā studējošie pārzina sabiedrisko attiecību principus, sabiedrisko attiecību modeļus un galvenos sabiedrisko attiecību instrumentus.

Studiju kursa apguves rezultātā studējošie spēj kritiski analizēt organizāciju komunikāciju un to novērtēt.

Studiju kursa apguves rezultātā studējošie komunicē stratēģiski, spējot pielietot nepieciešamos sabiedrisko attiecību instrumentus, atbilstoši komunikācijas vajadzībām

Kursa plāns patreiz nav pieejams.