Struktūrvienība: Rehabilitācijas katedra
Mērķauditorija:Sporta treneris
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Sporta zinātne

Mērķis ir dot studentiem zināšanas un radīt izpratni par biežāk sastopamajām sporta traumām, tās izraisošajiem cēloņiem un profilakses iespējām.

Normālā anatomija, normālā fizioloģija, kustību-balsta sistēmas biomehānika un kinezioloģija, sporta pedagoģija.

Studenti zinās biežāk sastopamās sporta traumas profesionālajā un veselības sportā; spēs atpazīt un nosaukt tās izraisošos iekšējos un ārējos cēloņus; spēs izvēlēties un pamatot sporta traumu novēršanas pasākumus, savas kompetences ietvaros.

Spēs praksē atpazīt un novērtēt traumas izraisošos iekšējos un ārējos cēloņus un savā ikdienas darbā spēs veikt konkrētas darbības šo cēloņu mazināšanai vai novēršanai.

Spēs mazināt sporta traumu rašanās iespējas reālā situācijā savā ikdienas darbā.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.