Kursa vadītājs:Liāna Deklava
Līmenis:1. cikla (Bakalaura)
Mērķauditorija:Māszinības
Zinātnes nozare:Psiholoģija; Vispārīgā psiholoģija

Attīstīt izpratni par savstarpējo attiecību psiholoģiskajām likumsakarībām, veiksmīgas profesionālas komunikācijas nozīmi aprūpes procesa realizācijas laikā, veicināt saskarsmes prasmju attīstību un pilnveidošanu pozitīvai sadarbībai ar sievietēm un viņu ģimenēm, kā arī ar citiem veselības aprūpes profesionāļiem.

Vidusskolas līmeņa zināšanas sociālajās zinātnēs.

Studenti iegūst zināšanas par saskarsmes struktūru, veidiem, ietekmējošiem faktoriem; izprot vecmātes komunikācijas profesionālās lomas aprūpes procesā; iegūst zināšanas par profesionālas komunikācijas aspektiem saskarsmē; iegūst zināšanas konfliktoloģijā.

Prasme veidot veiksmīgu/pozitīvu saskarsmi ar sievieti un viņas ģimenes locekļiem, kā arī aprūpes procesā iesaistītām personām.

Studenti izprot sievietes vajadzības dažādās klīniskās aprūpes saskarsmes situācijās; izprot veiksmīgas komunikācijas priekšnosacījumus; diferencē riska faktorus iespējamo konfliktu attīstībā un vēlamo uzvedību veiksmīgākai konflikta risināšanai.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.