Kredītpunkti / ECTS:5 / 7.5
Mērķauditorija:Politikas zinātne
Valoda:Angļu, Latviešu
Zinātnes nozare:Politika

Kursa mērķis ir palīdzēt studentiem iegūt dziļāku izpratni par to, kā darbojas globālās pārvaldības pasaule, kā arī manevrēšanas iespējas tajā, lai uzlabotu rezultātus, ņemot vērā, ka globālās pārvaldības sistēma rada ierobežojumus un iespējas politikai neatkarīgi no tā, vai jūs darbojaties publiskajā, privātajā vai civilajā sektorā valsts vai starptautiskā līmenī.

Studentiem jābūt pamatzināšanām par starptautiskajām attiecībām un starptautiskajiem procesiem.

Studenti spēs raksturot starptautiskās pārvaldības principus, kā arī identificēt starptautiskās pārvaldības izaicinājumus.

Studenti spēs identificēt elementus, kas nepieciešami starptautisko pārvaldības sistēmu analīzei.

Studenti spēs analizēt starptautisko pārvaldības sistēmu daudzpolaritāti, bipolaritāti un unipolaritāti no vēsturiskā perspektīvas un pielietot to mūsdienu kontekstā.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.