Kursa vadītājs: Marta Urbāne
Mērķauditorija:Uzņēmējdarbības vadība
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Tiesību zinātne; Starptautiskās tiesības

Studiju kursa mērķis ir sniegt izpratni un zināšanas par nodokļu sistēmu ES līmenī un starptautiskā līmenī, īpašu uzmanību veltot starptautiskajām finanšu tiesībām.

ES tiesības, Ekonomikas pamati, Uzņēmējdarbības finansēšana.

Sekmīgi apgūstot studiju kursu, studenti iegūs zināšanas par nodokļu sistēmu ES dalībvalstīs un ES ietekmi uz to, kā arī zināšanas par starptautisko finanšu tiesību pamatiem. Zināšanu pārbaude notiks semināros grupu darbu ietvaros.

Studiju kursa apguves rezultāta studenti iegūst prasmes analizēt un izvērtēt problēmas, kas ir saistītas ar nodokļu un finanšu tiesībām ES kontekstā.

Kursa apguves rezultātā studenti būs kompetenti izmantot teorētiskās zināšanas un praktiskās iemaņas dažādu situāciju analīzei ES nodokļu tiesību jomā.

Plānošanas periods:2020. gada rudens semestris
Starptautiskais bizness un tiesības3MaģistrsIerobežota izvēleSergejs Stacenko