Struktūrvienība: Sporta un uztura katedra
Kursa vadītājs:Voldemārs Arnis
Studiju tips:Nepilna laika
Līmenis:Īsā cikla (Pirmā līmeņa)
Mērķauditorija:Sporta treneris
Valoda:Latviešu
Zinātnes nozare:Sporta zinātne; Sporta pedagoģija

Apgūt dažādu trenažieru, brīvo svaru un hanteļu pielietošanu, trenažieru terminoloģiju, ar trenažieriem, brīvajiem svariem un hantelēm izpildāmo vingrinājumu tehniku un terminoloģiju.

Anatomija, sporta fizioloģija, sporta bioķīmija, veselības sporta pamati, kinezioloģija.

Studiju kursa apguves rezultātā students iegūst pamatzināšanas par spēka trenažieriem, kardiotrenažieriem un trenažieru zālē izmantojamo terminoloģiju, zinās trenažieru nosaukumus, trenažieru regulēšanas iespējas un ar trenažieriem un brīvajiem svariem izpildāmo vingrojumu tehniku un terminoloģiju.

Students pratīs izmantot spēka un kardiotrenažierus un brīvos svarus, noregulēt trenažierus atbilstoši klienta augumam, parādīt pareizu vingrojumu izpildes tehniku un nosaukt vingrojumus pareizā terminoloģijā.

Spēs izmantot kardiotrenažierus, spēka trenažierus, brīvos svarus un hanteles fitnesa nodarbībās, noregulēt trenažierus atbilstoši klienta augumam, nodemonstrēt vingrojumu tehniku un lietot pareizi terminoloģiju.

Kursa plāns patreiz nav pieejams.